Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

06.01.2020 14:18 | Son Güncelleme: 06.01.2020 14:18Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:
Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)176.500,106,43
İş Bankası (B)28.129,90-12,78-6,79
İş Bankası (C)6,15-2,54-4,06
İş Bankası (Kur.)222.990,006,19
İş Fin.Kir.3,84-3,031,05
İş Girişim3,53-2,49-7,11
İş GMYO1,760,000,00
İş Y. Men. Değ.4,34-2,47-3,56
İş Yat. Ort.1,72-1,71-6,52
İşbir Holding420,00-1,18-2,33
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,62-3,130,00
İttifak Holding3,62-0,82-2,69
İz Hayvancılık Tarım3,95-3,89-6,84
İzmir Demir Çelik9,242,1012,82
İzmir Fırça1,69-3,43-6,11
Jantsa Jant Sanayi55,65-4,05-4,55
Kafein Yazılım10,65-2,74-4,40
Kapital Yat. Holding2,32-7,20-4,13
Kaplamin5,12-0,58-7,75
Kardemir (A)2,62-2,60-1,13
Kardemir (B)2,61-2,25-1,14
Kardemir (D)2,64-1,86-0,75
Karel Elektronik13,92-2,52-4,20
Karsan Otomotiv1,46-2,67-7,59
Karsu Tekstil2,93-1,68-9,57
Karsusan Su Ürünleri San.9,05-2,69-3,62
Kartonsan376,40-2,66-3,46
Katmerciler Ekipman3,58-4,02-6,77
Kent Gıda188,902,167,45
Kerevitaş Gıda3,03-3,50-7,06
Kervansaray Yat. Holding0,541,89-1,82
Kiler GMYO3,38-6,11-10,82
Klimasan Klima19,51-1,86-11,64
Koç Holding20,08-1,08-1,18
Konfrut Gıda7,32-2,40-6,39
Konya Çimento249,70-2,76-7,96
Kordsa Teknik Tekstil12,41-2,36-5,12
Koza Altın80,305,248,44
Koza Madencilik10,923,318,87
Körfez GMYO1,99-6,13-16,74
Kristal Kola1,51-1,950,00
Kron Telekomünikasyon11,88-4,81-6,60
Kuştur Kuşadası Turizm22,80-6,94-3,80
Kuyumcukent Gayrimenkul1,49-5,10-9,70
Kütahya Porselen6,63-1,920,15
Lider Faktoring3,42-4,74-6,81
Link Bilgisayar16,05-6,03-11,57
Logo Yazılım57,75-2,70-5,02
Lokman Hekim Sağlık5,45-2,68-5,71
Lüks Kadife7,89-3,78-8,68
Makina Takım1,78-2,73-5,32
Mardin Çimento5,43-2,34-8,28
Marka Yatırım Holding1,07-5,31-9,32
Marmaris Altınyunus74,751,705,28
Marshall46,300,87-2,61
Martı GMYO1,03-1,901,98
Martı Otel0,89-1,11-2,20
Mavi Giyim54,15-2,43-6,48
Mazhar Zorlu Holding12,500,163,39
Mega Polietilen2,10-2,78-4,55
Menderes Tekstil1,19-2,46-9,16
Mensa0,333,133,13
Merit Turizm19,50-3,750,31
Merko Gıda0,99-3,88-5,71
Metal Gayrimenkul0,87-2,25-4,40
Metemtur Otelcilik1,69-0,59-5,06
Metro Holding1,28-4,48-7,25
Metro Petrol ve Tesisleri2,332,1918,88
Metro Yatırım Ortaklığı6,400,31-21,18
Migros Ticaret23,06-3,03-4,79
Milpa2,01-3,83-8,22
Mistral GMYO1,75-3,85-7,41
MLP Sağlık15,25-2,06-4,69
MMC San. ve Tic. Yat.1,08-6,90-5,26
Mondi Tire Kutsan4,705,6213,53
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.073,200,00
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret11,70-2,09-8,02
Net Holding2,36-3,67-9,23
Netaş Telekom.12,53-5,58-4,06
Niğbaş Niğde Beton5,50-11,29
Nuh Çimento10,57-5,29-11,03
Nurol GMYO3,30-4,62-7,56
Odaş Elektrik2,02-1,94-3,81
Olmuksan-IP5,90-3,91-6,05
Orge Enerji Elektrik4,90-0,20-1,21
Orma Orman Mahsulleri2,50-1,96-9,42
Osmanlı Menkul3,920,51-6,67
Ostim Endüstriyel Yat1,51-4,43-10,12
Otokar162,30-0,252,08
Oyak Yat. Ort.2,20-3,08-5,58
Oylum Sınai Yatırımlar4,72-3,87-7,27
Özak GMYO2,55-1,54-0,78
Özbal Çelik Boru1,57-1,26-5,99
Özderici GMYO1,41-5,37-10,19
Özerden Plastik2,472,928,33
Panora GMYO6,10-2,71-1,61
Papilon Savunma7,48-2,48-3,48
Park Elek.Madencilik2,92-2,67-4,26
Parsan16,80-1,23-0,83
Pegasus81,10-2,41-6,13
Peker GMYO2,95-2,32-5,75
Penguen Gıda1,88-4,57-9,18
Pera GMYO0,89-2,20-5,32
Pergamon Dış Ticaret7,63-3,78-4,86
Petkim3,69-2,64-3,15
Petrokent Turizm120,00-5,29-6,32
Pınar Et ve Un8,79-2,87-4,14
Pınar Su2,09-5,00-9,91
Pınar Süt12,05-2,51-4,89
Plastikkart9,01-2,49-2,80
Polisan Holding2,92-2,67-3,63
Politeknik Metal74,50-1,32-3,25
Prizma Press Matbaacılık4,700,009,30
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.164,000,095,07
QNB Finans Fin. Kir.138,00-0,726,89
QNB Finansbank34,000,06-9,33
Ral Yatırım Holding6,60-2,80-2,94
Ray Sigorta3,19-3,33-6,73
Reysaş GMYO4,27-3,39-6,97
Reysaş Lojistik4,43-2,421,14
Rhea Girişim1,07-6,14-10,08
Rodrigo Tekstil1,76-2,22-2,76
Royal Halı1,26-3,82-8,03
RTA Laboratuvarları2,04-5,56-12,07
Sabancı Holding9,42-2,18-1,26
Safkar Ege Soğutmacılık1,97-5,29-9,63
Salix Yatırım Holding8,101,2512,34
Sanel Mühendislik4,052,790,00
Sanifoam Sünger5,702,5214,00
Sanko Pazarlama6,74-6,65-12,92
Saray Matbaacılık1,56-0,64-12,85
Sarkuysan4,60-0,86-4,76
Sasa Polyester7,59-1,94-1,81
Say Reklamcılık1,97-5,74-12,05
Sekuro Plastik4,95-3,70-7,65
Selçuk Ecza Deposu5,72-3,05-6,23
Selçuk Gıda1,65-4,62-4,07
Senkron Güvenlik2,52-4,55-7,69
Serve Film Prodüksiyon1,570,00-1,26
Servet GMYO9,443,0611,06
Seyitler Kimya6,74-0,74-0,74
Silverline Endüstri1,90-5,00-12,04
Sinpaş GMYO1,173,540,86
Smartiks Yazılım8,64-4,00-11,93
Soda Sanayii6,06-1,46-1,94
Sodaş Sodyum Sanayii9,360,00-4,20
Söktaş2,63-1,50-0,75
Sönmez Filament5,268,017,79
Sönmez Pamuklu5,7412,7716,67
Sumaş Suni Tahta9,000,00-9,09
Şeker Fin. Kir.4,34-5,03-9,21
Şekerbank1,25-3,10-4,58
Şişe Cam5,20-1,33-1,33
Şok Marketler9,96-2,92-7,43
T. Halk Bankası6,030,172,03
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası41,08-3,43-5,78
T.S.K.B.1,13-2,59-6,61
T.Tuborg12,00-1,230,84
Taç Tarım Ürünleri2,78-7,64-10,90
Tat Gıda6,691,676,36
TAV Havalimanları28,36-2,07-2,81
Taze Kuru Gıda6,420,00-11,33
Tek-Art Turizm1,16-4,92-7,94
Tekfen Holding18,44-2,02-4,55
Teknosa İç ve Dış Ticaret5,002,0419,05
Temapol Polimer Plastik4,81-3,80-7,85
TGS Dış Ticaret4,27-2,73-8,57
Tofaş Oto. Fab.26,440,15-1,56
Torunlar GMYO2,58-2,27-6,18
Trabzon Liman9,85-2,48-7,60
Trabzonspor Sportif2,15-1,380,00
Trakya Cam3,37-2,88-3,71
Trend GMYO2,07-1,43-5,91
TSKB GMYO1,26-3,82-5,97
Tuğçelik3,60-4,00-8,86
Tukaş11,99-1,48-2,91
Turcas Petrol2,770,363,75
Turkcell13,62-1,73-1,30
Tümosan Motor ve Traktör6,651,373,74
Tüpraş124,00-1,27-2,21
Türk Hava Yolları13,82-3,09-4,43
Türk Prysmian Kablo2,40-3,23-7,69
Türk Telekom7,05-3,03-4,34
Türk Traktör52,65-3,04-4,96
Türker Proje Gayrimenkul39,86-1,97-5,10
Ufuk Yatırım2,50-2,34-3,10
Ulaşlar Turizm Yat.1,96-4,85-7,55
Ulusoy Elektrik25,28-2,47-4,96
Ulusoy Un Sanayi3,67-1,08-3,93
Umpaş Holding0,7419,35
Uşak Seramik1,61-2,42-4,73
Utopya Turizm4,59-3,37-6,71
Uzertaş Boya2,02-2,42-9,01
Ülker Bisküvi22,08-2,47-1,25
Ünye Çimento5,280,96-1,86
Vakıf Fin. Kir.2,11-7,05-12,81
Vakıf GMYO2,23-4,29-9,72
Vakıf Yat. Ort.2,13-4,91-8,58
Vakıflar Bankası5,27-1,86-4,36
Vakko Tekstil4,39-2,23-3,30
Vanet Gıda1,36-2,86-4,90
Verusa Holding18,950,532,10
Verusaturk Girisim5,44-0,180,93
Vestel13,16-0,834,28
Vestel Beyaz Eşya22,96-0,176,30
Viking Kağıt2,15-8,9014,97
Yapı Kredi Koray GMYO2,24-4,68-7,44
Yapı ve Kredi Bank.2,41-0,82-2,82
Yaprak Süt ve Besi Çift.6,000,33-4,31
Yataş7,26-2,68-1,09
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş1,44-3,36-10,56
Yeni Gimat GMYO12,86-0,08-1,15
Yeşil GMYO0,60-3,23-6,25
Yeşil Yapı0,61-4,69-7,58
Yeşil Yatırım Holding10,57-3,47-5,88
Yibitaş İnşaat Malzeme3.100,10-3,035,27
Yonga Mobilya8,15-9,44-11,80
Yükselen Çelik6,08-2,09-0,82
Yünsa9,91-2,56-1,78
Zorlu Enerji1,54-2,53-5,52
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Borsa İstanbul, Ekonomi

Kaynak: AA

23.02.2020 05:18:26