Haber, Son Dakika, Haberler

Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Kapanış Fiyatı Günlük Getiri (%) Yıl Başına Göre Getiri (%) İş Bankası (A) 215.

28.01.2020 15:06 | Son Güncelleme: 28.01.2020 15:06
Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:
HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)215.000,0029,65
İş Bankası (B)42.200,000,4839,83
İş Bankası (C)7,22-0,6912,64
İş Bankası (Kur.)301.500,0043,57
İş Fin.Kir.4,350,4614,47
İş Girişim5,73-0,6950,79
İş GMYO1,873,896,25
İş Y. Men. Değ.5,051,2012,22
İş Yat. Ort.1,981,027,61
İşbir Holding520,80-1,7421,12
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,700,0012,90
İttifak Holding3,42-0,87-8,06
İz Hayvancılık Tarım2,70-1,103,19
İzmir Demir Çelik9,22-3,2512,58
İzmir Fırça1,73-0,57-3,89
Jantsa Jant Sanayi62,050,246,43
Kafein Yazılım16,672,7149,64
Kapital Yat. Holding3,19-3,3331,82
Kaplamin5,573,150,36
Kardemir (A)2,940,6810,94
Kardemir (B)2,941,0311,36
Kardemir (D)2,970,3411,65
Karel Elektronik18,92-1,2030,21
Karsan Otomotiv1,691,816,96
Karsu Tekstil3,130,64-3,40
Karsusan Su Ürünleri San.7,94-1,37-15,44
Kartonsan472,50-0,5321,18
Katmerciler Ekipman4,080,006,25
Kent Gıda196,90-0,2512,00
Kerevitaş Gıda3,470,006,44
Kervansaray Yat. Holding0,47-2,08-14,55
Kiler GMYO4,377,1115,30
Klimasan Klima19,390,67-12,18
Koç Holding19,99-0,84-1,62
Konfrut Gıda8,25-0,725,50
Konya Çimento294,90-0,718,70
Kordsa Teknik Tekstil14,41-0,8910,17
Koza Altın81,102,279,52
Koza Madencilik10,761,517,28
Körfez GMYO2,94-2,0023,01
Kristal Kola2,1513,1642,38
Kron Telekomünikasyon20,42-4,2260,53
Kuştur Kuşadası Turizm22,00-2,22-7,17
Kuyumcukent Gayrimenkul1,86-1,0612,73
Kütahya Porselen10,857,4363,90
Lider Faktoring4,810,6331,06
Link Bilgisayar25,544,2440,72
Logo Yazılım65,900,238,39
Lokman Hekim Sağlık5,85-0,851,21
Lüks Kadife9,752,6312,85
Makina Takım2,20-1,3517,02
Mardin Çimento5,51-0,18-6,93
Marka Yatırım Holding1,494,9326,27
Marmaris Altınyunus96,95-1,0236,55
Marshall48,68-1,342,40
Martı GMYO1,513,4249,50
Martı Otel1,191,7130,77
Mavi Giyim58,10-1,530,35
Mazhar Zorlu Holding14,51-2,4920,02
Mega Polietilen2,654,3320,45
Menderes Tekstil1,370,744,58
Mensa0,36-5,2612,50
Merit Turizm24,50-1,2126,03
Merko Gıda1,241,6418,10
Metal Gayrimenkul1,03-5,5013,19
Metemtur Otelcilik2,1310,9419,66
Metro Holding1,50-0,668,70
Metro Petrol ve Tesisleri2,46-1,9925,51
Metro Yatırım Ortaklığı5,39-2,00-33,62
Migros Ticaret25,502,995,28
Milpa2,79-0,3627,40
Mistral GMYO2,171,8814,81
MLP Sağlık17,973,9312,31
MMC San. ve Tic. Yat.1,09-2,68-4,39
Mondi Tire Kutsan9,39-3,30126,81
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.076,000,26
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret21,50-3,4169,03
Net Holding2,54-1,17-2,31
Netaş Telekom.16,29-1,4524,73
Niğbaş Niğde Beton5,905,92-4,84
Nuh Çimento11,44-0,26-3,70
Nurol GMYO4,30-1,3820,45
Odaş Elektrik1,94-3,0034,19
Olmuksan-IP7,370,2717,36
Orge Enerji Elektrik5,820,3417,34
Orma Orman Mahsulleri6,179,98123,55
Osmanlı Menkul8,019,8890,71
Ostim Endüstriyel Yat2,070,4923,21
Otokar163,60-0,552,89
Oyak Yat. Ort.2,511,627,73
Oylum Sınai Yatırımlar5,510,928,25
Özak GMYO3,250,3126,46
Özbal Çelik Boru2,250,0034,73
Özderici GMYO1,991,5326,75
Özerden Plastik2,60-2,2614,04
Panora GMYO6,430,943,71
Papilon Savunma11,334,8146,19
Park Elek.Madencilik3,761,3523,28
Parsan18,05-0,776,55
Pegasus70,45-0,98-18,46
Peker GMYO3,16-0,940,96
Penguen Gıda3,090,9849,28
Pera GMYO1,170,0024,47
Pergamon Dış Ticaret10,37-2,2629,30
Petkim4,080,007,09
Petrokent Turizm199,900,0056,05
Pınar Et ve Un10,40-2,3513,41
Pınar Su2,891,4024,57
Pınar Süt15,59-3,5923,05
Plastikkart9,63-0,723,88
Polisan Holding3,472,9714,52
Politeknik Metal74,702,19-2,99
Prizma Press Matbaacılık4,96-0,6015,35
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.151,100,063,91
QNB Finans Fin. Kir.144,00-14,7411,54
QNB Finansbank64,001,3570,67
Ral Yatırım Holding6,28-0,32-7,65
Ray Sigorta4,520,6732,16
Reysaş GMYO9,05-8,2297,17
Reysaş Lojistik10,13-11,99131,28
Rhea Girişim1,46-0,6822,69
Rodrigo Tekstil1,90-0,524,97
Royal Halı1,899,8837,96
RTA Laboratuvarları2,587,9511,21
Sabancı Holding10,01-0,894,93
Safkar Ege Soğutmacılık2,10-0,47-3,67
Salix Yatırım Holding9,200,0027,60
Sanel Mühendislik4,00-1,23-1,23
Sanifoam Sünger5,711,0614,20
Sanko Pazarlama7,50-1,45-3,10
Saray Matbaacılık2,46-4,6537,43
Sarkuysan6,440,1633,33
Sasa Polyester7,95-0,132,85
Say Reklamcılık2,53-0,3912,95
Sekuro Plastik5,460,551,87
Selçuk Ecza Deposu6,900,0013,11
Selçuk Gıda1,780,003,49
Senkron Güvenlik3,080,6512,82
Serve Film Prodüksiyon1,450,69-8,81
Servet GMYO12,44-0,4846,35
Seyitler Kimya7,07-0,424,12
Silverline Endüstri3,21-2,1348,61
Sinpaş GMYO1,440,0024,14
Smartiks Yazılım11,84-1,2520,69
Soda Sanayii6,530,775,66
Sodaş Sodyum Sanayii13,5310,0038,49
Söktaş3,47-0,5730,94
Sönmez Filament8,0010,8063,93
Sönmez Pamuklu7,867,2359,76
Sumaş Suni Tahta9,99-0,100,91
Şeker Fin. Kir.5,03-0,405,23
Şekerbank1,400,006,87
Şişe Cam5,070,00-3,80
Şok Marketler11,271,444,74
T. Halk Bankası6,930,0017,26
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası44,52-0,452,11
T.S.K.B.1,330,009,92
T.Tuborg15,570,0630,84
Taç Tarım Ürünleri2,970,68-4,81
Tat Gıda7,70-0,7722,42
TAV Havalimanları26,78-1,76-8,22
Taze Kuru Gıda7,363,951,66
Tek-Art Turizm1,401,4511,11
Tekfen Holding19,610,931,50
Teknosa İç ve Dış Ticaret11,46-4,74172,86
Temapol Polimer Plastik6,712,2928,54
TGS Dış Ticaret6,130,4931,26
Tofaş Oto. Fab.27,38-2,001,94
Torunlar GMYO3,071,3211,64
Trabzon Liman12,17-0,3314,17
Trabzonspor Sportif2,840,0032,09
Trakya Cam3,410,00-2,57
Trend GMYO2,781,8326,36
TSKB GMYO1,728,1828,36
Tuğçelik4,462,5312,91
Tukaş15,08-4,5622,11
Turcas Petrol3,380,3026,59
Turkcell13,93-1,140,94
Tümosan Motor ve Traktör7,170,9911,86
Tüpraş114,60-1,04-9,62
Türk Hava Yolları14,160,43-2,07
Türk Prysmian Kablo4,41-0,6869,62
Türk Telekom7,83-1,016,24
Türk Traktör57,100,533,07
Türker Proje Gayrimenkul46,580,8210,90
Ufuk Yatırım4,509,2274,42
Ulaşlar Turizm Yat.2,400,0013,21
Ulusoy Elektrik32,44-1,7621,95
Ulusoy Un Sanayi4,220,9610,47
Umpaş Holding0,67-2,908,06
Uşak Seramik1,851,099,47
Utopya Turizm5,810,6918,09
Uzertaş Boya2,121,44-4,50
Ülker Bisküvi24,14-0,667,96
Ünye Çimento5,31-0,56-1,30
Vakıf Fin. Kir.2,420,830,00
Vakıf GMYO2,880,0016,60
Vakıf Yat. Ort.2,440,834,72
Vakıflar Bankası6,610,4619,96
Vakko Tekstil6,28-2,1838,33
Vanet Gıda1,420,00-0,70
Verusa Holding20,600,2910,99
Verusaturk Girisim6,380,6318,37
Vestel13,88-1,009,98
Vestel Beyaz Eşya27,360,2926,67
Viking Kağıt4,4714,91139,04
Yapı Kredi Koray GMYO2,870,0018,60
Yapı ve Kredi Bank.3,080,9824,19
Yaprak Süt ve Besi Çift.7,15-0,9714,04
Yataş8,68-0,8018,26
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş2,32-1,6944,10
Yeni Gimat GMYO12,87-0,16-1,08
Yeşil GMYO0,692,997,81
Yeşil Yapı0,731,3910,61
Yeşil Yatırım Holding10,620,09-5,43
Yibitaş İnşaat Malzeme3.700,004,2425,64
Yonga Mobilya8,03-0,62-13,10
Yükselen Çelik7,971,0130,02
Yünsa15,82-2,4756,79
Zorlu Enerji1,72-0,585,52
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Kaynak: AA

Abone Ol:
Google'da Takip Et
Paylaş:
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Ekonomi ››Borsada günün ilk yarısı (2) - Ekonomi