Haber, Son Dakika, Haberler

Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Kapanış Fiyatı Günlük Getiri (%) Yıl Başına Göre Getiri (%) İş Bankası (A) 220.

30.01.2020 14:43 | Son Güncelleme: 30.01.2020 14:43
Borsada günün ilk yarısı (2)
Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:
HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)220.000,0032,67
İş Bankası (B)40.500,00-5,8134,19
İş Bankası (C)7,19-0,1412,17
İş Bankası (Kur.)300.000,0042,86
İş Fin.Kir.4,420,6816,32
İş Girişim5,44-1,8143,16
İş GMYO1,850,545,11
İş Y. Men. Değ.4,84-3,017,56
İş Yat. Ort.1,94-1,025,43
İşbir Holding481,00-4,8711,86
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,710,0014,52
İttifak Holding3,31-1,19-11,02
İz Hayvancılık Tarım2,64-1,120,90
İzmir Demir Çelik9,800,1019,66
İzmir Fırça1,74-0,57-3,33
Jantsa Jant Sanayi59,00-1,581,20
Kafein Yazılım14,55-5,7630,61
Kapital Yat. Holding3,130,9729,34
Kaplamin5,571,270,36
Kardemir (A)2,78-1,424,91
Kardemir (B)2,77-1,774,92
Kardemir (D)2,80-1,065,26
Karel Elektronik17,37-3,7119,55
Karsan Otomotiv1,68-1,186,33
Karsu Tekstil3,01-1,95-7,10
Karsusan Su Ürünleri San.7,90-1,25-15,87
Kartonsan460,00-2,1517,98
Katmerciler Ekipman4,150,248,07
Kent Gıda192,60-1,739,56
Kerevitaş Gıda3,28-2,090,61
Kervansaray Yat. Holding0,46-4,17-16,36
Kiler GMYO3,940,513,96
Klimasan Klima21,100,86-4,44
Koç Holding19,87-1,63-2,21
Konfrut Gıda8,43-1,177,80
Konya Çimento286,70-3,895,68
Kordsa Teknik Tekstil14,08-0,147,65
Koza Altın77,95-1,025,27
Koza Madencilik10,610,095,78
Körfez GMYO3,07-0,9728,45
Kristal Kola2,341,3054,97
Kron Telekomünikasyon17,44-5,1137,11
Kuştur Kuşadası Turizm24,103,261,69
Kuyumcukent Gayrimenkul1,94-1,5217,58
Kütahya Porselen9,11-7,7037,61
Lider Faktoring4,73-2,0728,88
Link Bilgisayar25,048,7737,96
Logo Yazılım62,95-3,893,54
Lokman Hekim Sağlık5,91-1,342,25
Lüks Kadife10,02-1,9615,97
Makina Takım2,13-2,2913,30
Mardin Çimento5,52-0,90-6,76
Marka Yatırım Holding1,536,9929,66
Marmaris Altınyunus93,65-3,4531,90
Marshall50,50-1,376,23
Martı GMYO1,73-1,1471,29
Martı Otel1,240,0036,26
Mavi Giyim56,65-1,13-2,16
Mazhar Zorlu Holding15,76-1,1930,36
Mega Polietilen2,48-3,1312,73
Menderes Tekstil1,380,005,34
Mensa0,37-2,6315,62
Merit Turizm24,420,0825,62
Merko Gıda1,18-2,4812,38
Metal Gayrimenkul1,02-1,9212,09
Metemtur Otelcilik2,00-1,9612,36
Metro Holding1,47-2,006,52
Metro Petrol ve Tesisleri2,32-1,6918,37
Metro Yatırım Ortaklığı5,20-35,96
Migros Ticaret24,86-1,742,64
Milpa2,82-0,3528,77
Mistral GMYO2,20-2,2216,40
MLP Sağlık17,64-0,7910,25
MMC San. ve Tic. Yat.1,080,00-5,26
Mondi Tire Kutsan8,70-4,81110,14
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.076,000,26
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret16,83-13,1632,31
Net Holding2,41-3,21-7,31
Netaş Telekom.14,60-2,8611,79
Niğbaş Niğde Beton5,00-6,37-19,35
Nuh Çimento11,79-1,75-0,76
Nurol GMYO4,52-1,7426,61
Odaş Elektrik2,09-1,8844,57
Olmuksan-IP8,015,5327,55
Orge Enerji Elektrik5,64-1,2313,71
Orma Orman Mahsulleri5,04-10,0082,61
Osmanlı Menkul6,49-9,9954,52
Ostim Endüstriyel Yat1,98-2,9417,86
Otokar162,40-1,642,14
Oyak Yat. Ort.2,510,807,73
Oylum Sınai Yatırımlar5,42-14,916,48
Özak GMYO3,22-0,6225,29
Özbal Çelik Boru2,25-0,8834,73
Özderici GMYO1,87-2,6019,11
Özerden Plastik2,34-5,652,63
Panora GMYO6,29-1,871,45
Papilon Savunma10,584,3436,52
Park Elek.Madencilik3,60-2,9618,03
Parsan17,740,744,72
Pegasus68,05-2,16-21,24
Peker GMYO3,15-0,630,64
Penguen Gıda3,334,3960,87
Pera GMYO1,170,8624,47
Pergamon Dış Ticaret10,76-2,3634,16
Petkim4,01-0,745,25
Petrokent Turizm206,002,0860,81
Pınar Et ve Un9,95-2,558,51
Pınar Su3,1812,3737,07
Pınar Süt13,87-4,219,47
Plastikkart9,650,524,10
Polisan Holding3,422,4012,87
Politeknik Metal74,35-2,30-3,44
Prizma Press Matbaacılık4,89-2,2013,72
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.151,800,003,97
QNB Finans Fin. Kir.112,00-13,18-13,25
QNB Finansbank53,00-6,4441,33
Ral Yatırım Holding6,808,800,00
Ray Sigorta4,35-0,6827,19
Reysaş GMYO5,41-19,9717,86
Reysaş Lojistik5,90-19,9534,70
Rhea Girişim1,551,3130,25
Rodrigo Tekstil1,85-1,072,21
Royal Halı2,070,0051,09
RTA Laboratuvarları2,39-3,633,02
Sabancı Holding9,900,003,77
Safkar Ege Soğutmacılık2,13-0,47-2,29
Salix Yatırım Holding8,25-2,9414,42
Sanel Mühendislik3,80-3,80-6,17
Sanifoam Sünger5,62-0,8812,40
Sanko Pazarlama7,94-3,642,58
Saray Matbaacılık2,540,4041,90
Sarkuysan6,320,8030,85
Sasa Polyester7,89-0,382,07
Say Reklamcılık2,55-3,0413,84
Sekuro Plastik5,44-2,681,49
Selçuk Ecza Deposu7,254,9218,85
Selçuk Gıda1,73-2,260,58
Senkron Güvenlik3,04-1,3011,36
Serve Film Prodüksiyon1,532,00-3,77
Servet GMYO12,471,0546,71
Seyitler Kimya7,12-1,114,86
Silverline Endüstri3,03-3,8140,28
Sinpaş GMYO1,400,0020,69
Smartiks Yazılım10,20-7,273,98
Soda Sanayii6,50-0,155,18
Sodaş Sodyum Sanayii15,111,5554,66
Söktaş3,59-0,2835,47
Sönmez Filament6,41-4,6131,35
Sönmez Pamuklu6,66-0,6035,37
Sumaş Suni Tahta10,000,201,01
Şeker Fin. Kir.4,87-2,401,88
Şekerbank1,390,006,11
Şişe Cam5,02-0,20-4,74
Şok Marketler10,79-2,970,28
T. Halk Bankası6,87-0,4316,24
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası43,80-1,530,46
T.S.K.B.1,340,0010,74
T.Tuborg15,49-1,9630,17
Taç Tarım Ürünleri2,90-2,36-7,05
Tat Gıda7,29-0,4115,90
TAV Havalimanları26,82-0,22-8,09
Taze Kuru Gıda7,41-4,512,35
Tek-Art Turizm1,410,0011,90
Tekfen Holding19,40-1,020,41
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,04-19,9167,62
Temapol Polimer Plastik6,07-4,5616,28
TGS Dış Ticaret5,99-2,7628,27
Tofaş Oto. Fab.26,92-1,680,22
Torunlar GMYO2,94-1,346,91
Trabzon Liman11,82-1,9110,88
Trabzonspor Sportif2,69-2,8925,12
Trakya Cam3,370,00-3,71
Trend GMYO2,73-4,8824,09
TSKB GMYO1,785,3332,84
Tuğçelik4,31-2,059,11
Tukaş14,92-3,1220,81
Turcas Petrol3,380,3026,59
Turkcell14,250,353,26
Tümosan Motor ve Traktör7,00-0,439,20
Tüpraş112,80-1,14-11,04
Türk Hava Yolları13,89-1,35-3,94
Türk Prysmian Kablo4,17-4,7960,38
Türk Telekom8,04-0,869,09
Türk Traktör58,45-0,765,51
Türker Proje Gayrimenkul42,44-3,111,05
Ufuk Yatırım4,200,0062,79
Ulaşlar Turizm Yat.2,550,3920,28
Ulusoy Elektrik34,32-5,2529,02
Ulusoy Un Sanayi4,10-3,307,33
Umpaş Holding0,62-1,590,00
Uşak Seramik1,89-0,5311,83
Utopya Turizm6,020,3322,36
Uzertaş Boya2,35-0,845,86
Ülker Bisküvi23,76-1,666,26
Ünye Çimento5,20-2,44-3,35
Vakıf Fin. Kir.2,39-0,42-1,24
Vakıf GMYO2,70-2,179,31
Vakıf Yat. Ort.2,38-1,652,15
Vakıflar Bankası6,64-0,3020,51
Vakko Tekstil5,65-5,0424,45
Vanet Gıda1,410,00-1,40
Verusa Holding20,620,1011,10
Verusaturk Girisim6,500,1520,59
Vestel13,76-0,369,03
Vestel Beyaz Eşya25,68-3,4618,89
Viking Kağıt3,930,00110,16
Yapı Kredi Koray GMYO2,861,0618,18
Yapı ve Kredi Bank.3,030,6622,18
Yaprak Süt ve Besi Çift.7,450,5418,82
Yataş8,50-0,7015,80
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş2,20-3,0836,65
Yeni Gimat GMYO12,74-0,47-2,08
Yeşil GMYO0,720,0012,50
Yeşil Yapı0,76-2,5615,15
Yeşil Yatırım Holding10,55-1,03-6,06
Yibitaş İnşaat Malzeme3.839,00-1,5630,36
Yonga Mobilya8,160,00-11,69
Yükselen Çelik7,761,9726,59
Yünsa12,73-10,0426,16
Zorlu Enerji1,67-1,182,45
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Kaynak: AA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Ekonomi ››Borsada günün ilk yarısı (2) - Ekonomi