Boşanma haberleriyle gündeme gelen Beren Saat'in gergin anları

Uzun süredir Kenan Doğulu ile boşanacakları konuşulan oyuncu Beren Saat, önceki gün arkadaşıyla görüntülendi. Muhabirlerin ısrarlı soruları üzerine rahatsız olan Saat'in gergin anları ise dikkat çekti.

11.07.2019 10:12

Güzel oyuncu Beren Saat ve şarkıcı Kenan Doğulu, 2014 senesinde nikah masasına oturmuştu. Evliliğini gözlerden uzak yaşayan ve bir süredir boşanma haberleriyle gündeme gelen Beren Saat, önceki gün kız arkadaşıyla görüntülendi. Muhabirleri karşısında gören oyuncu, evliliği hakkındaki sorulardan dolayı gerildi.

AÇIKLAMA YAPMADI

Boşanma haberleriyle ilgili açıklama yapmayan oyuncu, dün yaptığı "Size sıradan biriymişsiniz davranan insanları sevmeyin" paylaşımıyla kafaları karıştırdı. Paylaşım yaptıktan kısa bir süre sonra görüntülenen Beren, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına güler yüzlü şekilde selam verdi. Ancak oyuncu, evliliği hakkında gelen sorular üzerine gergin anlar yaşadı. Muhabirlere ısrarla teşekkür eden ve özel hayatı hakkında konuşmak istemediğini belirten Saat, kız arkadaşına sarılarak basın mensuplarının yanından uzaklaştı.

Boşanma haberleriyle gündeme gelen Beren Saat'in gergin anları
Kenan Doğulu, Beren Saat, Magazin

YORUMLAR (23)
RUHSUZLAR: ya bosanacaksa bosansin reklamdan baska birsey degil evliligi bu kadar ayaklar altina alinmasin
...............: Her kim olursa olsun sanatçı dediğin topluma güzel örnek olmalı
EVLİLİĞİN DURUMUDUR GEREN: İşte sana saatli bombiş beren
NVB: yaş farkı sorun her zaman kim ne derse desin
ERKAN: Beren bırak şu palyaçoyu sen gel beraber takılırız.
YETMİŞÜÇ: Trafik kazasında birlikte ölseler de kurtulsak
YETMİŞÜÇ: BEREN SAAT Yazdıklarınıza aynen katılıyorum. siz Beren Saat olun veya olmayın sizden özür diliyorum. Allah size sevdiklerinizle birlikte sağlık huzur dolu ömürler versin inşallah.
BEREN SAAT: tanımadığınız bir insanın ölmesini isteyecek kadar kötüsünüz. bu kıskançlık falan değil bu bayağı bayağı psikoljik bir sıkıntı! acilen tedavi olun.
HAKOKO: Bir boşanmadiniz, siz de iffetsiz mahluklar,,,
DOĞRUCU DAVUT: ne alaka ne iffetsizliği var şimdi kadının
Tüm 23 yorumu okumak için tıklayın