07 Aralık 2017, 16:28

Bosna Hersek Futbol Federasyonu, Fatih Terim ile Görüştü

Bosna Hersek Futbol Federasyonu, Galatasaray'ın başına geçeceği konuşulan Fatih Terim'le İstanbul'da görüşme yaptı. Görüşmenin ardından Terim, "Herhangi bir anlaşma olursa söyleriz" dedi.

Bosna Hersek  Futbol Federasyonu,  Fatih Terim için  İstanbul'a geldi. A Spor'da son dakika bandıyla verilen habere göre; yöneticiler deneyimli teknik direktör  Fatih Terim ile görüştü.

TARIK HODZIC ARACI OLDU

Bir dönem  Galatasaray'da da forma giyen  Bosna Hersekli eski futbolcu Tarık Hodzic'in aracılığıyla ayarlanan görüşmede,  Bosna Hersek  Futbol Federasyonu heyetindeki Zvjezdan Misimovic ve Sead Kajtaz da yer aldı.

TAKIMIN BAŞINA GEÇMESİ UZAK İHTİMAL DEĞİL

Hodzic, konuyla ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, Terim'e milli takımın isteğini ilettiğini ve görüşme gerçekleştirmeleri gerektiğini söylediğini aktararak, Terim'in  Bosna Hersek Milli Takımı için çalışmasının ihtimal dahilinde olduğunu bildirmişti.

Tarık Hodziç görüşme sonrasında şunları söyledi:

Biz düşüneceğiz, taşınacağız. İki taraf da düşünecek taşınacak. İnşallah hoca gelir, biz de o zaman Avrupa Şampiyonası'na gideriz. İnşallah gelir, bütün  Bosna istiyor, biz çok istiyoruz. Bütün  Bosna ayakta.

"ANLAŞMA OLURSA SÖYLERİZ"

Tecrübeli teknik direktör yapılan görüşmenin ardından açıklamada bulundu.

Bosna Hersekli dostlarımızla bir yemek yedik. Güzel bir yemek oldu. Tarık benim eski arkadaşım. Önümüzdeki günlerde bakacağız ne olduğuna. Herhangi bir anlaşma olursa biz söyleriz zaten."

İstanbul,Futbol Federasyonu,Fatih Terim
07 Aralık 2017 Perşembe 16:28YORUMLAR (22)
YANLIŞ GİDEN ŞEYLER: Bizde yanlış giden bi şeyler yok mu Önce futbolcu transferleri yapılıyor, sonra teknik adam getiriliyor. Galatasaray 4 kez şampiyon olduğu zaman Terim "Şu futbolcuyu alın" diyordu kulüp alıyordu. Şimdi soyunma odasında futbolcudan çok dil çevirmeni var. Çünki hiç Türk yok ki.
UZUNOĞLU: Aman deyeyim
ALİ MUTLU: Bosna Hersek futbolu anlaşma sağlanınca patliyacak
EGE: Orayı da patlatır
ASLANBEY: bosna hersek fatih terime teklif yapıyor insanlar burda fatih terimi eleştiriyor. Ne yazık ki kendi değerimiz olan bizden çıkan adamı yerden yere vuruyoruz. Kardeşim adamın hataları olabilir ama türk futbolunda istatistiklere bakıldığında en iyi teknik direktördür. kabullenemeyen insanlar elbet olacak. önemli olan saygı göstermek.
ALİ: FATİHTERİMİNYERİNEBENOLSAMGELMEM
CİMBOMLU: TUDOR GIDERSE YERINE YILMAZ VURAL GELSIN!
SELO: gitsin 10 yıllık anlaşsın işallah kurtulalım sanki galatasaray ın istepnesi, milli takıma ne verdiki, ne başarı yaptı, onun yaptığı kadarı fazlasını yılmaz vural da yapardı
ÖZCAN: terimin yaptıklarını kiskaniyolar yine derim türkiyenin en iyi teknik direktörüdür ve senolgüneste ikici fovorimdir
DENİZ: TFF den Parasını Almadan Hiçbir Teklifi Kabul Etmez. . .
Tüm 22 yorumu okumak için tıklayın