13 Kasım 2017, 17:04

Vazgeçmiyor! 8 Kere Evlenip Her Seferinde Terk Edildi, Yenisi İçin Çalışmalara Başladı

Britanya'nın en fazla evlilik yapan adamı olan Ron Sheppard, dokuzuncu evliliğinin eşiğindeyken terk edildi. Rekortmen damat vazgeçmediğini ve tekrar evlenmek istediğini söylüyor.

Yaptığı sekiz evlilik ile Britanya'nın en çok evlenen adamı olan 69 yaşındaki Ron Sheppard, kendinden 41 yaş küçük olan Cristel Lalec ile dokuzuncu evliliğinin planlarını yaparken terk edildi.

YİNE TERK EDİLDİ

İlk olarak 1966 yılında evlenen Ron, bundan sonra tam 7 evlilik daha yaptı. Sürekli eşleri tarafından terk edilen adam ise evlilik azminden bir türlü vazgeçmedi. Son olarak Filipinli Cristel Lalec ile evlilik hesapları yapan Sheppard, Lalec'in odasına girdiğinde kadının bütün eşyalarını toplayıp gittiğini gördü ve adeta yıkıldı. Bir kez daha aynı akıbete uğrayan adam durumu hemen yetkililere bildirdi.

30 YAŞINDA EŞ İSTİYOR

Yetkililer kendisine, kadının Britanya'dan ayrılıp evine geri döndüğünü bildirdiler. Gözyaşları içinde müstakbel eşinin başka bir erkek ile kaçtığını söyleyen Sheppard, ideal eş bulma çalışmalarına başladığını ve Facebook üzerinden evlilik için çok sayıda kadınla görüştüğünü söyledi. Rekortman adam ayrıca, evleneceği kadının en fazla 30 yaşında olmasını istediğini de sözlerine ekledi.

Facebook, Britanya, Evlilik, Komik - İlginç, DünyaYORUMLAR