Bu tavuğun tüm yumurtalarının üzerinde "Allah" yazıyor

Nevşehir Acıgöl'e bağlı Topaç köyünde yaşayan Yaşar Ertaç'a ait tavuğun yumurtladığı yumurtalar dikkat çekti. Yumurtaların üzerinde "Allah" ifadesini görenler şaşırdı.

15.02.2020 23:26 | Son Güncelleme: 16.02.2020 10:45

İneklerin derilerinde "Allah" yazısına benzeyen desenler veya yumurtaların üzerinde "Allah" yazısına benzeyen şekiller her zaman dikkat çeker. , 'e bağlı Topaç köyünde yaşayan Yaşar Ertaş'ın tavuğu da sürekli olarak böyle yumurtalar yumurtluyor.

TAVUĞU 3 YIL ÖNCE ALDI

Acıgöl ilçesine bağlı Topaç köyünde çiftçilik ile uğraşan Yaşar Ertaş bundan 3 yıl önce bir tavuk aldı. Almış olduğu tavuk yumurtlamaya başlamasının ardından yumurtladığı yumurtaların üzerinde 'Allah' yazısı olmasının ardından bunu köylüler ile paylaştı.

HER YUMURTASININ ÜZERİNDE "ALLAH" YAZISI VAR

Aradan geçen 3 yılın ardından da tavuğun her yumurtladığı yumurta üzerinde Allah yazısı olması köylülerin de ilgisini çekmeye başladı.

"SADECE BU TAVUK BÖYLE YUMURTLUYOR"

Allah yazılı yumurta yumurtlayan tavuğun sahibi Yaşar Ertaş yaptığı açıklamada, "Bu tavuk sürekli bu şekilde yumurtluyor. Bu da Allah'ın bir alametidir. Görüyorsunuz işte yumurtaların üzerinde Allah yazıyor. Tavuklarım arasında sadece bu tavuk bu şekilde yumurtluyor. İlk başladığından beri bu şekilde yumurtluyor. Tavuğumuz 3 senedir bende ve bu şekilde yumurtluyor. Her yumurtladığında da Allah yazısını görmek mümkün" diye konuştu.

Bu tavuğun tüm yumurtalarının üzerinde

Nevşehir, Acıgöl, 3. Sayfa, Yaşam

Kaynak: İHA


HABER YORUMLARI (25)
KENAN:Allahı göremiyorsanız aklınızdan şüphe edin, yumurtada otta taşta isim arayacağınıza gözünüzü açında etrafa bakın, aklınızı kullanın, yahu ne boş insanlarsınız siz be, nw bilgi var ne akıl ne düşünmek araştırmak, tın tın, siz gidin bilmenin yerine inanmayı, araştırma yerine imanı tercih edin, uyuyun, vah size, Allah ne diyor siz ne yapıyorsunuz. . .
HAYDAAAA:Bayanlar baylar, yumurtanin nerden ciktigini unutmayin günaha girersiniz sonra. . .
ZEYNEP:Yüce Allah isterse her şeyi yapar bu daha ne ki
ZEYNEP:Yüce Allahın işi allah isterse her şeyi yapar bu daha ne ki
ÇELİK:Müslümanlar meyvede sebzede gördüğü her çizgide ''bakın Allah yazıyor'' seviyesinde, Batı Allah''ın yarattığı ne kadar bilim varsa hepsinde derinleşmekle meşgul. Belki Kur''an okumuyorlar ama Allah''ın yarattığı ayetlerin (delillerin) alimleri onlar. Biz de Kur''an da yok bilim de. ''Allah’a karşı ancak; kulları içinden âlim olanlar derin saygı duyarlar'' (35/28)
KARA:Peygamber efendimizden daha büyük bir delil yok, biz onun ümmeti olarak islamiyeti seçen bir toplumuz, RABBİMİN yarattığı her şeyin üzerinde ALLAH lafsı yazması normal, Ha birde bakış açısı diyebiliriz. Batılılara gelince o kadar derinleşmelerine rağmen islamiyeti seçmemeleri onların eksiği
ALİ VELİ:Allah beyin nasip etsin, böyle saçma şeylere inanmayı bırakın artık. hayvanın kalsiyumu az kalsiyumu!! yetiştirememiş yumurtaların kabuklarını
İLLEDE VATAN:kalsiyum eksik olsa kabuksuz çıkar akılı geçine kişi yumurta tavuktan çıkarken yumuşak olarak çıkar havayla temas etmeye başlayınca sertleşir
METİN YİLDİRİM:inanc meselesi adam ciliz akliyla Allahi inkar ediyosa bundan bisey anlamaz beyni bu isleri almaz.
AYNEN:katilıyorum kalsiyum eksikliginden ve yaşliliktan dolayıdır .Genede olsun imansizları imana getirir.
Tüm 25 yorumu okumak için tıklayın
17.02.2020 07:46:59