Haber, Son Dakika, Haberler

Bu tavuğun tüm yumurtalarının üzerinde "Allah" yazıyor

Nevşehir Acıgöl'e bağlı Topaç köyünde yaşayan Yaşar Ertaç'a ait tavuğun yumurtladığı yumurtalar dikkat çekti. Yumurtaların üzerinde "Allah" ifadesini görenler şaşırdı.

15.02.2020 23:26 | Son Güncelleme: 16.02.2020 10:45

İneklerin derilerinde "Allah" yazısına benzeyen desenler veya yumurtaların üzerinde "Allah" yazısına benzeyen şekiller her zaman dikkat çeker. Nevşehir , Acıgöl 'e bağlı Topaç köyünde yaşayan Yaşar Ertaş'ın tavuğu da sürekli olarak böyle yumurtalar yumurtluyor.

TAVUĞU 3 YIL ÖNCE ALDI

Acıgöl ilçesine bağlı Topaç köyünde çiftçilik ile uğraşan Yaşar Ertaş bundan 3 yıl önce bir tavuk aldı. Almış olduğu tavuk yumurtlamaya başlamasının ardından yumurtladığı yumurtaların üzerinde 'Allah' yazısı olmasının ardından bunu köylüler ile paylaştı.

Yumurtladığı ilk günden beri yumurtalarının üzerinde 'Allah' yazısı olan tavuk

HER YUMURTASININ ÜZERİNDE "ALLAH" YAZISI VAR

Aradan geçen 3 yılın ardından da tavuğun her yumurtladığı yumurta üzerinde Allah yazısı olması köylülerin de ilgisini çekmeye başladı.

Yumurtladığı ilk günden beri yumurtalarının üzerinde 'Allah' yazısı olan tavuk

"SADECE BU TAVUK BÖYLE YUMURTLUYOR"

Allah yazılı yumurta yumurtlayan tavuğun sahibi Yaşar Ertaş yaptığı açıklamada, "Bu tavuk sürekli bu şekilde yumurtluyor. Bu da Allah'ın bir alametidir. Görüyorsunuz işte yumurtaların üzerinde Allah yazıyor. Tavuklarım arasında sadece bu tavuk bu şekilde yumurtluyor. İlk başladığından beri bu şekilde yumurtluyor. Tavuğumuz 3 senedir bende ve bu şekilde yumurtluyor. Her yumurtladığında da Allah yazısını görmek mümkün" diye konuştu.

Bu tavuğun tüm yumurtalarının üzerinde ’Allah’ yazıyor

Kaynak: İHA

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
Haberler ›› 3. Sayfa ››Bu tavuğun tüm yumurtalarının üzerinde 'Allah' yazıyor - Haberler
Yorumlar