Buket Aydın, parmağından hiç çıkarmadığı yüzükleri hakkında konuştu

Kanal D Ana Haber sunucusu Buket Aydın, aylardır parmağından hiç çıkarmadığı büyük yüzüklerinin sırrını anlattı. Yüzükleri olmadan yayına çıkmadığını söyleyen Aydın, yüzüğü evde unuttuğunda köprüden bile geri döndüğünü söyledi.

17.01.2020 11:58 | Son Güncelleme: 17.01.2020 14:37

Kanal D Ana Sunucusu Buket Aydın, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Kendisinden bahseden Aydın, parmağından hiç çıkarmadığı yüzükler hakkında da ilk kez konuştu.

"YÜZÜKLERİ EVDE UNUTTUĞUMDA GERİ DÖNÜYORUM"

Ana haberi sunarken tercih ettiği kıyafetlerle dikkat çektiği kadar taktığı takılarla da gündeme gelen Buket Aydın, canlı yayında büyük yüzüklerinin sırrını anlattı. Her gün taktığı 2 adet büyük yüzüğü parmağından çıkamayan Aydın, konu hakkında şunları söyledi: "Ben Osmanlı zamanında yaşamalıymışım. Oradaki takılar falan hep güzel bir dönemmiş. Bu yüzükler de Osmanlı'ya olan hayranlığımdan geliyor. Ben bu yüzüğü takmadan hiçbir yere gitmiyorum. Evde unuttuğumda geri dönüyorum. Kaç defa yoldan döndüğümü bilmiyorum hatta köprüden bile geri dönmüştüm.

"İNANCIM KUVVETLİDİR"

İnancım kuvvetlidir. Bir yüzüğün bana çok uğur getireceğine çok inanmıyorum. Yüzüğü çok seviyorum ve bütünleştik. Takmadığım zaman kendimi kötü hissediyorum. Haberde bunlar bile fazla. Ben biraz alışılmışın dışına çıktım o yüzden herkes yüzüklere taktı ve soruyor. Herkes takip ediyor birkaç gün sola taktığım yüzüğü takmamıştım taşı düştüğü için 'Neden takmadınız?' diye soruyorlar."

Buket Aydın, parmağından hiç çıkarmadığı yüzükleri hakkında konuştu

Buket Aydın, Kanal D, Aydın, Magazin


HABER YORUMLARI (18)
RACO:inancı kuvvetli olan yüzüğün uğur getireceğine inanırmı beha şamanist falansan doğru :)))))
RACO:çok çirkin bi saç şekli var aynı oyuncak bebeklerin saçları gibi bi garip
YAŞLI KURT:BANANE , BİZE NE, BİZLERE NE
KARDEŞ TÜRKİYE BURA NE BEKLİYON:yüzüklerin efendisi :)
ADA:maalesef inanç yüzük takmakla olmuyor
ESKİ HÜKÜMLÜ ABDÜRREZAK DAYI:O yüzüklerin tanesi kaç yüzbin dolar biliyor musunuz? Peki bir spiker maaşıyla o yüzükler nasıl alınır? Maliye bu kadın ne kadar vergi veriyormuş araştırmış mı?
YENİ HÜKÜMLÜ ABDÜLAZİZ YEĞEN:Bilmiyorum . Söyler misin kaç para ABDÜRREZZAK DAYI ?
ZİYAA:Bence de aynen.
SAKARYALI HATUN:Aynen. :))
SAKARYALI HATUN:Sevmem,takipte etmem. :((
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın
18.01.2020 11:54:47