Diva Bülent Ersoy, sahnede çileden çıktı: Aptal bunlar!

Kurban Bayramı'nın ilk günü bir otelde sahne alan Bülent Ersoy, orkestrasına "Canlı diye playback çalıyorsunuz onu da beceremiyorsunuz. Aptal bunlar" diyerek bağırıp çağırdı.

12.08.2019 11:27
Diva Bülent Ersoy, sahnede çileden çıktı: Aptal bunlar!

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, Kurban Bayramı'nın ilk gününde bir otelde sahne aldı. Sahneye çıkarken müziği giren orkestraya çıldıran Ersoy, "Canlı diye playback çalıyorsunuz onu da beceremiyorsunuz. Aptal bunlar" diyerek açtı ağzını yumdu gözünü.

"SALAK BUNLAR GERÇEKTEN SALAK"

Bodrum'da bulunan bir otelde sahne alan Bülent Ersoy sahneye çıkarken bir anda başlayan müziğe sinirlenerek müziği durdurdu. Canlı performans yerine playback giren orkestraya sinirlenen Ersoy, "Salak bunlar gerçekten salak. Niye açık veriyorsun, madem başladın içeriden okuyormuş gibi geleceğim sizlere yedireceğim canlı performansmış gibi" ifadelerini kullandı.

GERGİNLİK İLERLEYEN SAATLERDE YERİNİ KAHKAHALARA BIRAKTI

Daha sonra programına Türk Sanat Müziği'nin seçkin eserleri ile başlayan Bülent Ersoy, güçlü sesi ve eşsiz yorumuyla tam anlamıyla kulakların pasını sildi. Salonu tıklım tıklım dolduran hayranları ile zaman zaman sohbette eden Diva, kendisini dinlemeye gelenleri esprileriyle kahkahalara boğarak konserini doyumsuz bir eğlenceye çevirdi.

HİÇBİR HAYRANINI GERİ ÇEVİRMEDİ

Bir ara sahneden inerek tatilcilerin arasına karışan Ersoy, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen hiçbir hayranı geri çevirmeyerek selfie rekoru kırdı.

Diva Bülent Ersoy, sahnede çileden çıktı: Aptal bunlar!

Magazin

Kaynak: İHA

YORUMLAR (40)
SVD ÇL: bülo baskın iyi sanatçı ama, birde dijital foto çok çirkin çıkarıyor.
SVD ÇL: lfm tutmamıştım ama artık yazmam.
ADINIZI YAZIN: sevmem bu tipi.
SELLO: rahmetli zeki mürenin olmadıgı yerde bu sahsa abdurrahman çelebi diyorlar yazık
BİNGÜL TEYZE: Kızıcağımız o kadar şey varki mesela kaz dağları oksijenimiz gidiyor ağaçlarımızı yok edenler rabbimizin verdiği nefesi arar duruma gelirler ağaçlarımızı dokunanları rabbime havale ediyorum kesmeyinnnnnnn
AHMET ENDER ATALAYLAR: SAHNE ARKASINDA ''DIVA'' YAZACAGINA ''KORKU SOV'' YAZSA DAHA BIR UYGUN OLURDU!!!!
MİNİK KUŞ: Bundan korkulur. Felsefesi boş,İçi boş ,kalbi boş, ne yapacağı belli olmaz. Her an kafa atabilir.
ECE: her seferinde birilerine fırça atıyor birgün birisi dayanamayıp saçını başını yolacak bülent ersoyda rahatlar bence
EDREMİTLİ: ECE hanım sizi mis gibi ayran içmeye davet ediyorum EDREMİTE
ECE: geliyorum balçovalım
Tüm 40 yorumu okumak için tıklayın