Buluşmak için randevulaştığı arkadaşına kurşun yağdırdı

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde husumetli olduğu eski arkadaşıyla buluşmak için sokağa gelen silahlı saldırgan, aracından inerek arkadaşına kurşun yağdırdı.

15.08.2019 04:00
Buluşmak için randevulaştığı arkadaşına kurşun yağdırdı

Husumetli olduğu eski arkadaşıyla buluşmak için sokağa gelen silahlı saldırgan, aracından inerek kurşun yağdırdı. Eski arkadaşını tabancayla yaralayan saldırgan geldiği araca binerek olay yerinden hızla uzaklaştı.

Olay, Bursa'nın Osmangazi ilçesi Hacı İlyas Mahallesinde gece saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Haydar Yıldırım husumetlisi olduğu eski arkadaşı M.B. ile konuşmak için Erikli Bahçe Sokakta buluşmak için randevulaştı.

Aracıyla sokağa gelen Yıldırım, M.B.'yi aracın içinde bekledi. M.B.'nin bir süre sonra aracıyla sokağa gelmesinin ardından ikili konuşmak için araçlarından indi. Araçtan iner inmez yanında bulunan tabancayı çıkaran M.B., Haydar Yıldırım'a ateş etti. Ayağından vurulan Yıldırım yere yığılırken, silahlı saldırgan M.B. ise aracına binerek bölgeden hızla uzaklaştı. Silah seslerini duyan mahalleli sokağa indiğinde, Yıldırım'ın kanlar içerisinde yattığını fark ederek durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

4 ADET MERMİ İZİNE RASTLANDI

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından Yıldırım'ı Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırarak tedavi altına aldı. Polis ekipleri sokak üzerinde bulunan boş kovanlarda ve yaralı Yıldırım'ın aracında yaptığı incelemelerde, araçta 4 adet mermi izine rastladı. Çevrede bulunan vatandaşların ilk ifadelerine başvuran ekipler, silahlı saldırıyı gerçekleştirdikten sonra hızla kaçan M.B.'yi yakalamak için çalışma başlattı.

Buluşmak için randevulaştığı arkadaşına kurşun yağdırdı

3. Sayfa

Kaynak: İHA

YORUMLAR (4)
ALİ: Idam geliyodu hani.nerede.memleket teksasa dondu
AMIGO: KURSUN DOKMEK IYIDIR KOTULUKLERI UZAKLASTIRIR
0101: otmu hapmi tinermi !! neyin kafasini yasiyon vanli. . . .
VANLIII: arkadaşmı arkadaşsa neden vurur demek arkadaş değil arkadaş sevgilim bilmem ne onlar bitti kim kimden faydalanıyorsa sıkıntı yok zıddına gittise her şey biter öyle aşağılık insanlar var