27.05.2019 06:32

Otogarda Bilet Bulamayınca Bunalıma Giren Vatandaş, Ekmek Bıçağıyla Boğazını Kesti

Muğla otogarında bunalıma giren vatandaş bir büfeden aldığı ekmek bıçağıyla boğazını kesti. Hastaneye kaldırılan vatandaşın hayati tehlikesi bulunuyor.

Muğla otogarında, Antalya'ya gitmek için bilet bulamadığı belirtilen Aycan Yetişkin, bunalıma girerek bir büfeden aldığı ekmek bıçağıyla boğazını kesti. Hastaneye kaldırılan Yetişkin'in hayati tehlikesi bulunduğu öğrenildi.

Olay, saat gece 23.30 sıralarında Muğla şehirlerarası otogarında meydana geldi. Antalya'da cilt bakım ürünleri satışı yapan 40 yaşındaki Aycan Yetişkin, Marmaris ilçesindeki bir işyerine sabun bıraktı. Yetişkin, Antalya'ya tekrar geri dönmek için Muğla otogarına geldi.

KISA BİR İŞİM VAR DİYEREK EKMEK BIÇAĞINI ALDI

Birkaç firmaya bilet soran ancak en erken seferin sabah saatlerinde olduğunu öğrenen Yetişkin, bir büfeden 'kısa süreli bir işi olduğunu söyleyerek' ekmek bıçağı aldı. Yetişkin, yürüyen merdivenlerden aşağı indiği sırada boğazını kesti.

Olayı gören çevredeki vatandaşlar, yaşadıkları kısa şokun ardından durumu polise ve 112'ye bildirdi. Yetişkin, terminale gelen sağlık görevlilerinin ilk müdahalesinin ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Yetişkin'in hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenilirken, polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

Bunalıma giren vatandaşın boğazını kestiği merdivenler
Otogarda Bilet Bulamayınca Bunalıma Giren Vatandaş, Ekmek Bıçağıyla Boğazını Kesti
Kaynak: DHA
Marmaris, Antalya, Muğla, 3. Sayfa, Güncel

YORUMLAR