Burak Yılmaz'dan hapis cezası alan Arda Turan için paylaşım

Berkay Şahin'in burnunu kırdığı için davalık olan ve bugün görülen duruşmada hapis cezası alan Medipol Başakşehir oyuncusu Arda Turan için paylaşım yaptı. Milli futbolcu, Arda Turan ile olan fotoğrafını Instagram'dan paylaştı.

11.09.2019 13:55

Burak Yılmaz, Berkay Şahin'in burnunu kırdığı için görülen davada cinsel taciz suçundan beraat eden ancak ruhsatsız silah bulundurmak ve kasten yaralama suçlarından 2 yıl hapis cezası alan Arda Turan için paylaşım geldi.

Beşiktaş forması giyen golcü oyuncu milli takımdan arkadaşı Arda Turan ile olan fotoğrafını dava sonrasında Instagram'dan paylaştı.

İşte Burak Yılmaz'ın yaptığı paylaşım;

PRİM KRİZİ YAŞANMIŞTI!

Milli Takım'da Fatih Terim ile Arda Turan arasında yaşanan prim gerginliğinin Burak Yılmaz'a prim verilmemesinden dolayı kaynaklandığı belirtilmişti. Tüm oyuncular EURO 2016'ya katılma hakkı kazanıldığı için prim alırken, 13 maçta çıkıp tam 7 gol atan Burak Yılmaz'ın adı prim listesinde yer almamıştı. Arda, bu gelişme sonrasında Fatih Terim'in yanına giderek, "Hocam, herkesin ismi listede. Ancak milli takımda golleri atan adamın ismi yok" demesiyle ipler tamamen koptu. İki tarafın yaptığı açıklamalar işleri geri dönülemez bir hale getirmişti.

Burak Yılmaz'dan hapis cezası alan Arda Turan için paylaşım

Berkay Şahin, Burak Yılmaz, Arda Turan, Spor

YORUMLAR(34)
CONI:Sizin devriniz sona erecek insallah COK SIMARDINIZ SIZ COKK
FARKINDAMI SINIZ?:milli takımda fatih terim, arda turan ve burak yılmaz yok. farkındamısınız, fransanın da olduğu grupta milli takım lider. takımda birlik beraberlik dostluk ve kardeşlik var. hizipçilik, adam kayırma, prim için kavga çıkarma, gruplaşma kayboldu. meğer biz nasıl bir beladan kurtulmuşuz.
YORUMCU:terim döneminde her maç öncesi kaos ortamı yaratan şerefsizler vardı. ayrıca terimin yerli teşviği sayesinde yetişen oyuncularla yürüyor şu anda milli takımımız. tıpkı 2002 de olduğu gibi F. Terimin mirasını gene beleşci şenola yediriyorlar. .
TAM İSABET:Aynen
BAYA:buraktamı bu ardan denen pislik gibi karaktersiz.
12345:ikisini topla yarım adam etmez. ama ardaya sorsan adAM gibi adAM dır kendisi. adAMIN oğlu arda
METIN OKTAY:YORUMUNDAN ANLADIGIM KADARIYLA 12345 - SANDE TAM BIR adAM SIN. SANADA BU YAKISIR adAM lik
12345:KENAN;bizde öyle söyledik adAMDIR diye niye kızıyorsun :)kaldı ki ardayı adAM yerine koyanda ne bileyim ya aklından zoru vardır ya mezhebi geniştir. senin eşine sarkarsa. belinde silahla hastaneye gelir ateş ederse. abi eşime sarktığın belinde silahla geldiğin için özür dilerim dersin.
SADSA:bir. sen futbolculuk işin saglıklı olmak gece barda ne işin var. hadi 1 2 ok anlarımda adam böyle yani sürekli. uykunu almalısın. tehlikeli mekanlarda kalmamalısın. alkolde alıyordur tabi o infial tabi. başka seytler de olaiblir ekstra. bi markasın kavga nedir abi. sözle konuscaksın. olmadı patrona soyle
KENAN:ARDA ADAMDIR MAL OĞLU MAL
Tüm 34 yorumu okumak için tıklayın