Burak Yılmaz, Medipol Başakşehir maçında sahada olacak!

Milli maçlar sebebiyle lige verilen arada sakatlığını atlaması beklenen Burak Yılmaz, ligin 5. haftasındaki Medipol Başakşehir maçında sahada olacak.

03.09.2019 13:47 | Son Güncelleme: 03.09.2019 14:11

Beşiktaş'ın Avusturya kampında Udinese'yle oynadığı hazırlık maçında sakatlanan Burak Yılmaz, yaklaşık 1 aydır sahalardan uzak kalmıştı. Sağ ayağından yaşadığı problem sebebiyle bir süre tedavi gören ardından bireysel olarak çalışmalara başlayan 34 yaşındaki futbolcunun durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Milli maçlar sebebiyle Spor Toto Süper Lig'e verilen arada hem tedavi hem de hazırlıklarını sürdürecek olan başarılı futbolcunun sahalara geri dönüş zamanı da belli oldu.

5. HAFTA SAHADA OLACAK

Burak Yılmaz'ın, sakatlığının tekrarlamaması için sorununu tamamen atlatıp ardından takıma katılması bekleniyor. Burak'ın, milli ara sonrasında Beşiktaş'ın Gazişehir'le oynanacak karşılaşmada da dinlendirilmesi, tam hazır olarak takıma 5. haftadaki Başakşehir mücadelesiyle birlikte geri dönmesi planlanıyor.

(Fanatik)

Burak Yılmaz, Medipol Başakşehir maçında sahada olacak!
Yorumlar (8)
DİYARBAKIR''LI: inşallah yarım sakat haliyle oynamaz da futbol hayatı bitmez. sanki o durum seziliyor
KRALL: Mekanın Sahibi Geri Geldi Bebeleri Pisten Alalım. . .
BJK: bu adamdan takıma fayda gelmez. . . kime geldiki bize gelsin. sezonun  şi geçince takıma katılacakmış. . . 2 maç oynar 6 maç daha sakat olur ve sezonun 3te biri kaçmış olur. . . bu adam niye zamanında ameliyat olmadı orda burda tatillerde gezdi. . . .
Haberler››Spor››Burak Yılmaz, Medipol Başakşehir maçında sahada olacak! - Spor