Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli Evlilik Haberlerini Yalanladı

'Poyraz Karayel' dizisinin iki başrol oyuncusu önümüzdeki hafta evleneklerine dair haberleri, Kaleli'nin ajansı tarafından yapılan bir açıklamayla yalanlandı.

05.03.2015 16:01 | Son Güncelleme: 05.03.2015 16:51

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Poyraz Karayel'in iki başrol oyuncusu İlker Kaleli ile Burçin Terzioğlu'nun önümüzdeki hafta evleneceğine dair haberler yalanlandı. Yalanlamayı Kaleli'nin ajansı yaptı.

İKİ AY ÖNCE AYRILMIŞLARDI

Yaklaşık 7 aydır birlikte olan 'Poyraz Karayel' dizisinin başrol oyuncuları Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli, iki ay önce ayrılmıştı. İkilinin yollarını Kaleli'nin manken Başak Boztepe'yle yakınlaşması yüzünden ayırdığı iddia edildi.

Ancak İlker Kaleli, kızdırdığı sevgilisinin gönlünü almak için her yolu denedi ve sonunda başarılı oldu. İddialara göre, Terzioğlu'na romantik bir evlilik teklifinde bulunan yakışıklı oyuncu, "Evet" cevabıyla havalara uçtu.

"EVLENMİYORUZ"

Bu haberin ardından İlker Kaleli'nin ajansı şu açıklamayı yaptı:

Bugün bir gazetenin magazin ekinde oyuncumuz İlker Kaleli ve dizideki rol arkadaşı Burçin Terzioğlu ile ilgili "Evleniyorlar" başlığı altında yapılan haber tamamen asılsızdır. Yapacağınız haberlerde okuyucuyu yanıltmamak adına daha özverili davranılmasını rica ediyoruz.

Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli Evlilik Haberlerini Yalanladı

Kaynak: Haberler.Com

Yorumlar (10)
MİSAFİR: Bunlar sanatçımı özellikle burçin ne kadar abartıldı ya
EMİR ŞAHİN: Banane ister evlenin ister evlenmeyin??
ASYA: ay
Haberler››Magazin››Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli Evlilik Haberlerini Yalanladı - Magazin