Sinan Akçıl ile Evlenen Burcu Kıratlı Kimdir?

Şarkıcı Sinan Akçıl 2,5 aydır Aşk ve Mavi dizisinin yıldızı Burcu Kıratlı ile evleneceklerini açıklamıştı. İkili 2019'un ilk günlerinde Hollanda'daki Türk Konsolosluğu'nda hayatlarını birleştirdi. Yaz aylarında ise düğün planı var. Peki güzel oyuncu Burcu Kıratlı kimdir?

25.12.2018 10:28Sinan Akçıl ile Evlenen Burcu Kıratlı Kimdir?

Ünlü şarkıcı ve beste yazarı Sinan Akçıl ve oyuncu sevgilisi Burcu Kıratlı 2,5 ay süren ilişkilerini 2019'un ilk günlerinde nikah masasına taşıdı. Oyuncu sevgilisi için "İlk ve tek aşkım" açıklamalarına yer veren ünlü popçu, sahneden de Kıratlı'ya olan aşkını dile getirmişti. Peki Burcu Kıratlı kimdir, kaç yaşındadır?

"SONSUZAKADAR EVET"

Yakın dostlarının katıldığı törende, nikahı Türkiye'nin Amsterdam Başkonsolosu Engin Arıkan kıydı. Ünlü çiftin nikah sırasında çekilen görüntüleri de yayınlandı. Sinan Akçıl, nikahı kıyan Amsterdam Başkonsolosu Engin Arıkan'ın sorusuna 'Sonsuza kadar evet' yanıtını verdi.

GELİNLİĞİ ÇOK KONUŞULDU

Kıratlı, gelinliği ile ilgili eşi Sinan Akçıl'dan "Giyinmemiş" yorumunu aldı. Sosyal medyada gündem olan gelinliğin tasarımı Zeynep Bozyaka'ya ait.

BURCU KIRATLI KİMDİR?

Burcu Kıratlı, 23 Temmuz 1989'da İstanbul'da doğdu. Annesi Gül Erçetingöz, Kıratlı 6 yaşındayken medya duayeni Kenan Erçetingöz ile evlendi. İlk öğrenimine Ata Koleji'nde başlayan oyuncu, orta okul öğrenimine BJK Koleji'nde, lise öğrenimine Bebek Yeni Yıldız Koleji'nde devam etti. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü'nde tamamlayan Kıratlı, eğitimi devam ederken pek çok oyun ve kısa filmde rol aldı. Kıratlı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde "Actor Studio" eğitimi alarak MSM'nin kadrosunda 2 sezon oyunculuk yaptı.

EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN KADIN OYUNCU SEÇİLDİ

Burcu Kıratlı, 2010'daTRT1'de ekranlara gelen "Elde Var Hayat" dizisiyle dizi sektörüne merhaba dedi. 2013 yılında Özcan Deniz'in "Su ve Ateş" filmiyle sinema sektörüne de bir giriş yapmış oldu. 2014 yılında bir başka sinema filminde rol alan Kıratlı, bu kez "Peri Masalı" filmiyle izleyicinin karşısına çıktı.Senaryo gereği saçlarını kazıtan Kıratlı, bu rolüyle gündeme gelmişti. Kıratlı, bu rolüyle 201 yılında Evos Angels Dijital Medya'nın Enleri - "En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncu" ödülüne layık görüldü.

DİRİLİŞ: ERTUĞRUL İLE EKRANLARA GELDİ

2014 yılında TRT1 ekranlarına gelmeye başlayan Diriliş: Ertuğrul'un oyuncu kadrosunda yer alan Kıratlı, Bizim Hikaye dizisinde de yer aldı. Kıratlı asıl çıkışını ATV'de ekrana gelen "Aşk ve Mavi" dizisiyle yakaladı. Güzel oyuncu bu dizide Emrah ile başrolü paylaştı.


Burcu Kıratlı, Sinan Akçıl, Hollanda, Magazin

YORUMLAR