Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl tek celsede boşandı

9 ay önce yurt dışında nikah masasına oturan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın mutlulukları kısa sürdü. Ünlü çift, Beykoz Adliyesi'ne gelerek tek celsede boşandı.

06.09.2019 16:40

Bu senenin başında yurt dışında dünya evine giren Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti boşanma kararı aldı. Beykoz Adliyesi'ne gelen ünlü çift 15 dakika süren dava sonucunda boşandı.

ANLAŞMALI OLARAK BOŞANDILAR

Oyuncu Burcu Kıratlı ve şarkıcı Sinan Akçıl, 1 Ocak 2019'da yakın dostlarıyla Hollanda'ya giderek dünya evine girdi.Evliliklerinde sürekli kriz yaşayan ikili, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından birbirini takipten çıkartarak fotoğraflarını silmişti.

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl için ortaya atılan boşanma iddiası gerçek oldu. İkili bugün Beykoz Adliyesi'nde 9 aylık evliliklerini anlaşmalı olarak noktaladı.

"HERKES İÇİN HAYIRLISI OLSUN"

Sinan Akçıl adliye çıkışında boşanmayla alakalı "Herkesin hayatı için hayırlısı olsun" yorumunda bulunarak oradan ayrıldı.

BOŞANMA PARTİSİ VERDİ İDDİASI

Burcu Kıratlı'nın Sinan Akçıl ile boşanma kararı aldıktan kısa bir süre sonra Ortaköy'de bir ev partisi düzenlediği hatta partiye pek çok ünlünün katıldığı iddia edilmişti.Burcu Kıratlı çıkan haberleri sosyal medya hesabı Instagram'dan yalanladı.

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl tek celsede boşandı

Beykoz Adliyesi, Burcu Kıratlı, Sinan Akçıl, Magazin

YORUMLAR(32)
ADMI:zagonu genişler
ÜLKÜCÜ..VATANSIZ DEĞİL..:SİNAN SENİN KADINLARLA NE İŞİN VAR GÜZELİM SENİN İŞİN ERKEKLERLE. . . . . . . . . .
CONİ:Dedik dimi zamaninda 1 seneye kalmaz bosanirlar diye, birde siyasiler nikah sahidi oldu bosu bosuna !
ARZ KCKDG:Hele şükür bitti. Sıkılmıştım
ELİF MİNA:Burcu Kıratlıyı hanım biri sanmıştım meğer oda deliymiş
MEHMET ALİ - ELAZIĞ:zaten gerçek bir erkek düğünde karısına gelinlik diye iç çamaşırından hallice kıyafet giydirmezdi. seven bir erkek asla bunu yapmaz!
HACI ALİ - AFYON:iyide Sinan erkekmi ???
ASIM:evlenmeyin kesinlikle. evliliklerin bitmesinin tek nedeni var oda kadınlardır. eşi sever gibi yaparlar ilk başta ama sevmezler. ilgiyi alakayı evlilik yapana kadar gösterirler. sonra derler erkekler aldatıyor. ilgi göstermezseniz olacağı bu ne bekliyosunuz. bu sözümü dinleyen kazanır dinlemeyende kaybeder
A:doktora gidin Allah şifa versin sizin gibi düşünenlere
EMİNE:Asım bey yer kadın sizin tanidiginiz güzel gibi değildir lütfen suclayici konuşmayın bu bir ikincisi her ünlü de bosanmiyr her hata da kadında yada erkekde değildir ama suda bir gerçek kusura bakmayın da aldatmak için hiç birşey bahane olamaz arkadaş önce siz o düşünceden kurtulun snra karinlara hakaret edin belki kadin ilgisizdir keşke sizde bu şekilde basit hatalar yapsaniz duzeltile bilir hatalar aldatmak gibi bir husus söz konusu bile olmaaz dimi ama ayıp yhu
Tüm 32 yorumu okumak için tıklayın