Polisten masaj salonlarına baskın! 45 bin lira para cezası kesildi

Bursa yaklaşık 500 personelin katıldığı uygulamada masaj salonlarına baskın düzenledi. 41 masaj salonunu denetleyen ekipler, 6 iş yerinde 7 çalışanın yönetmeliğe aykırı çalıştırıldığı tespit etti. Tespit edilen eksiklikler nedeniyle 4 işletmeye 45 bin 61 lira idari para cezası kesildi.

15.02.2020 12:37 | Son Güncelleme: 15.02.2020 12:50

Bursa'da, Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından masaj salonlarına baskın düzenlendi. Çok sayıda polisle 41 masaj salonuna eş zamanlı yapılan baskınlarda, 6 iş yerinde yönetmeliğe aykırı işçi çalıştırıldığı belirlendi.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, merkez Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer İlçelerinde asayiş uygulaması gerçekleştirdi. Yaklaşık 500 personelin katıldığı uygulamada ilk olarak Ahlak Büro Amirliği ekipleri, masaj salonlarına baskın düzenledi. Eş zamanlı yapılan operasyonda ekipler, masaj salonlarında fuhuş yapılıp yapılmadığını, iş yerlerinin ve çalışanların ruhsatları ve sigortalarını denetledi. 41 masaj salonunu denetleyen ekipler, 6 iş yerinde 7 çalışanın yönetmeliğe aykırı çalıştırıldığı tespit etti.

45 BİN LİRA PARA CEZASI KESİLDİ

Masaj salonlarından sonra günübirlik kiralık apartları denetleyen ekipler, 82 işletmede 488 daire denetledi. 4 işletmeye tespit edilen eksiklikler nedeniyle 45 bin 61 lira idari para cezası kesildi.

KAHVEHANELERDE DE İŞLEM YAPILDI

Uygulamanın son bölümünde de kahvehaneler gibi umuma açık yerler denetlendi. 143 iş yerini denetleyen ekipler, 2 iş yerine kumar oynanması için yer ve imkan sağlama suçundan işlem yaptı. Kumar oynadığı belirlenen 6 kişiye de toplamda 7 bin 350 lira para cezası kesildi. Yapılan uygulamalarda bin 374 kişinin UYAP sorgulaması yapılırken, aranması olan 2 şüpheli gözaltına alındı.

Polisten masaj salonlarına baskın! 45 bin lira para cezası kesildi

3. Sayfa, Güncel

Kaynak: DHA


HABER YORUMLARI (20)
SURİYELİ:TÜRKİYE COK GÜZEL HERYER GÜZEL BUNLAR DAHADA GÜZEL YALAH YALAH
YUH ARTIK:Suriyelilere düşmanlık yapmak için adını suriyeli yazdığın o kadar sırıtıyor ki. Yazık yazık. Yalah Yalah ne la. Yuh yani??????
AHMETDEMOKRAT:yönetmeliğe aykırılık için ve eksiklikler için gelmişler, daha dikkatli olun diye galiba. fotoğraftaki kızlar bayağı korkmuşlar, yüzlerini kapatmışlar, neden acaba?
İLGİNÇ:İzmirde açık açık mutlu sonlu yerler var. Neyin baskını acaba :D
PATOZ:uzak doğuya gide gele masaj kültürünü öğrendik. ama başka türlü öğrendik :)
YORGUN:Yakında bu devlet uçan kuştan kemer takmıyor diye ceza keser
XXX:zz bizi sınamak için kardeşim
ZZ:senin gibi akıl yoksunlarını Allah niye yaratmış acaba?
BERBER NECATÎ:Yahu ayıptır pisliktir. Bu fuhuş evlerine giderek bencil cinsel arzularını tatmin edenler, ne kadar korunsanızda binbir çeşit hastalık virüsünü eşlerinize bulaştırıyorsunuz. Hiçmi sizde vicdan utanma yoktur. Böyle risk almaktansa otsbir çekin, daha iyidir. Yazık değilmi'' gariban eşlerinize.
VATANDAS:Acaba bu konuda eslerin bir sucu yokmu Mesela daha bakimli olup kocasina iyi davransa
Tüm 20 yorumu okumak için tıklayın
22.02.2020 08:00:28