16 Ocak 2018, 11:03

Bursa 'Selfy Whitefest 2018' Festivalinde Gülşen Rüzgarı

Bursa

Kış ve turizm merkezi Uludağ'da düzenlenen 'Selfy Whitefest 2018' festivalinin ikinci gününde ünlü şarkıcı Gülşen, hayranlarıyla buluştu.

Kış ve turizm merkezi Uludağ'da düzenlenen 'Selfy Whitefest 2018' festivalinin ikinci gününde ünlü şarkıcı Gülşen, hayranlarıyla buluştu. Adriana Lima'nın kendisini sosyal medyadan takip ettiğinin sorulması üzerine Gülşen, "Onu gördüğüm zaman soracağım, 'Daha önce niye takibe almadın' diye" dedi.

Türkiye'nin en büyük kış ve gençlik festivali olan Selfy Whitefest 2017'de sahneye çıkan Hande Yener hayranlarını coşturdu. Sahneye çıkmadan önce gazetecilerin, Adriana Lima'nın sosyal medyadan takip etmesini sorması üzerine, kendisinin de yeni öğrendiğini belirten Gülşen, "Enteresan tabi ki. Galiba daha önce de Türkiye ile haşir neşir bir insandı bildiğim kadarıyla. Tabi yaptığım şarkıların da yabancı biri tarafından dinleniyor olması da çok güzel. Daha öncede benim şarkılarımla arabada eğlenirken videolarını paylaşmıştı. Tabi ki bu hoşuma gidiyor. Adriana olduğu için değil. Yurt dışında her hangi bir yabancı birinin sound olarak yakın hissetmesi ve sevmesi, müziğin ne kadar evrensel olduğunu gösteriyor. Benim de yaptığım işi doğrular gibi geliyor bana. Takibe alma konusunu bende bilmiyorum. Soracağım gördüğüm zaman, niye daha önce almadın diye." şeklinde konuştu.

"İNTERNET ZENGİNİ OLDUM"

Bir internet sitesinde daha önce giydiği kıyafetlerini satışa çıkardığını belirten, Ünlü şarkıcı Gülşen, "Oranın zengini oldum ben bayağı. Gerçekten inanılmaz derecede talep var. Kısa sürede 100 milyar liralık satış yaptım. Bunun da belirli bir bölümünü ihtiyacı olan küçük kızlara yardım amaçlı kullanmak istiyorum. Çünkü bunu duyup da etkilenecek ve aynı şekilde yapmak isteyecek insanlar olabilir. Bence herkes elinden gelen her şeyi çocuklar adına ve özellikle küçük kızlar adına yapabilirse ne mutlu bize. Bu sitedeki satışlar tamamen kişisel. Ama diğer kısmı benim kendi içimden gelerek yapmak istediğim bir şey.O yüzden belirtmek istedim zaten. Oradaki satış amacı böyle bir şey olsaydı bunun çok altını çizip belirtme gereği duymazdım ama ben bunu böyle kullanmak ve değerlendirmek istediğim için bunun önemli olduğunu düşünüyorum. Şimdi çıkıp diyecekler ki, 'İlla ki bu yardımı yapabilmek için bu kıyafetleri satması mı gerekiyor'. Yani her yaptığımı da anlatacak değilim. Sadece o konuyu başka yöne çevirdiğim için bu yüzden belirtmek istedim. " dedi.

Daha sonra sahneye çıkan Gülşen, sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yaklaşık 2 saat süren sahnede kalan ünlü şarkıcı, 'Dan dan' ve 'Yatcaz kalkcak oradayım' gibi sevilen şarkılarını seslendirirken, Gülşen'e ikisi kadın 4 dansçı eşlik etti. Sahneye özel orkestrası ve beyaz mini bir kıyafeti ile çıkan ünlü sanatçı hareketli şarkıları ve dans şovları ile dinleyicilerine unutulmaz anlar yaşattı. Türkiye, Adriana Lima, Uludağ, Gülşen, Politika, Güncel
Kaynak: DHA