Çağatay Ulusoy'un Bir Dargın Bir Barışık Olduğu Sevgilisi Duygu Sarışın Kimdir?

Duygu Sarışın, Çağatay Ulusoy ile ilişkilerini 3. kez bitirdi. Ufak Tefek Cinayetler'in "Burcu"su Duygu Sarışın Kimdir? Kaç yaşındadır? Boyu kaçtır?

09.08.2018 11:00 | Son Güncelleme: 08.10.2018 14:34Çağatay Ulusoy'un Bir Dargın Bir Barışık Olduğu Sevgilisi Duygu Sarışın Kimdir?

Son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Burcu karakteri ile rol alan Duygu Sarışın bugünlerde yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ile ilişkilerini üçüncü kez noktaladı.. Peki Duygu Sarışın kimdir, kaç yaşındadır? Boyu kaçtır? kaç kilodur?İşte, merak edilenler...

DUYGU SARIŞIN KİMDİR?

Duygu Sarışın, 24 Kasım 1987 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi.

Öğrenimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünde tamamlayan Sarışın, daha sonra İzmir Üniversitesi, Moda Tasarım Bölümü'nde dersler almıştır. Bu eğitimlerinin ardından güzel oyuncunun deneyim kazandığı yer ise İzmir Devlet Tiyatrosu olmuştur.

2011 yılında Cennetin Sırları dizisiyle televizyon dünyasına adım atan Sarışın;İçerde, İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken, Rengarenk gibi dizilerde rol almıştır.

Star Tv'de yayınlanan; kadrosunda Mert Fırat, Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen, Ferit Aktuğ, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar, Hayal Köseoğlu, ve Tansu Biçer gibi isimlerin yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinin kadrosunda yer almakta ve Burcu karakterini canlandırmaktadır.

Duygu Sarışın 1.70 boyunda ve 56 kilo ağırlığındadır.


Çağatay Ulusoy, Duygu Sarışın, Magazin

HABER YORUMLARI
15.11.2019 13:50:27