Çağla Şıkel, defile öncesi ne yaptığını anlattı: Her defile öncesi 10 dakika dua ederim

İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşen defileye çıkan Çağla Şikel, defileye çıkmadan önce kendisini kapatarak 10 dakika boyunca dua ettiğini söyledi.

20.01.2020 11:41 | Son Güncelleme: 20.01.2020 15:15

Deri ve Moda Fuarı'nın ilk günü podyumda yürürken ışıkları tutan bir demir çubuğun kafasını sıyırarak arkasına düşmesiyle büyük bir kaza atlatan Çağla Şıkel yine bir gün sonra yine podyuma çıktı. İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşen defileye çıkan ünlü model, geçtiğimiz günlerde yaşadığı podyum kazasıyla ilgili olarak konuşup olay sırasında arkasına bakmadığını söyledi. Şıkel, defileye çıkmadan önce yaptığı bir şeyi de anlattı.

"10 DAKİKA KENDİMİ KAPATIP DUA EDİYORUM"

Şıkel her defile öncesi yaklaşık on dakika dua ettiğini anlatıp "Ben o sırada hiç arkama bakmadım. Fuar alanı yıkılmadıysa bence iyi. Arkada müthiş bir enerji vardı. Dua okurum böyle iki ayağıma pıt pıt yapıyorum. Kendimi kapatıp dua ediyorum. O işlem 10 dakika sürüyor" diye konuştu.

TAVADAN KOPAN DEMİR DÜŞMÜŞTÜ

Yıllardır mankenlik yapan ve sahnede defalarca talihsiz kaza geçiren Çağla Şıkel, önceki akşam Hakan Akkaya'nın defilesinde podyuma çıkmıştı. Podyuma çıkacağı esnada tavandaki perdeleri tutan demir Şıkel'in hemen arkasına düşmüştü. Şıkel profesyonelliğini bozmayarak herhangi bir tepki vermedi ve önüne dönerek yürümeye devam etmişti.

Çağla Şıkel, defile öncesi ne yaptığını anlattı: Her defile öncesi 10 dakika dua ederim

Çağla Şıkel, İstanbul, Magazin

Kaynak: Snob Magazin


HABER YORUMLARI (15)
RACO:bu uzun çirkin kadınıda senelerdir bize manken diye yutturuyorsunuz asuman krause bir bu iki çirkin lan bunlar bildiğin çirkin işte
YAŞ65:SENİ SON NEFESE KADAR İLGİYLE BAKACAM
HAYYAM:Gerçekten okuyup üfürme ile , yalvarıp yakarmayla , tükürüp sıvama ile olacak olsa . Biz de MÜBAREK , Hakka yürüyen hacımız hocamız mı yok . Çok , hem de istemediğiniz kadar . Bakın kadın 10 dakika dua ile ölümden dönmüş . . . . . Kardeşim , bi söyleyin de şu Türkiye''miz güllük gülistanlık olsun ya . Haydi ya Allah . . .
TURAN:Al sana bir ucuzluk daha. . .
BAY BUDA:Buda sizi korur mu, korusun bakalım.
SAKARYALI HATUN:ALLAH, dua edeni geri çevirmez.
DOST BİRİSİ:Naber la sağdıç
SAKARYALI HATUN:Taklitlerimden sakınınız, en orijinal, gerçek Sakaryalı Hatun benim. :((((
SAKARYALI HATUN:GERÇEK SAKARYALI HATUN BENİM
SAKARYALI HATUN:Dua etmek, gerçekten huzur veriyor insana...
Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın
21.01.2020 11:52:25