Çağlar Söyüncü, Merih'in çizgiden çıkardığı pozisyonu anlattı: Vatanı korur gibi elimizden geldiğince yapmaya çalıştık

A Mili Takım'ın başarılı oyuncusu Çağlar Söyüncü, 82. dakikada yaşanan karambolle ilgili, "82. dakikada bir takım ruhu, takım arkadaşlığı koyarak orada vatanı korur gibi elimizden geldiğince yapmaya çalıştık" diye konuştu.

14.11.2019 23:43 | Son Güncelleme: 15.11.2019 00:43

, UEFA Avrupa 2020 Elemeleri H Grubu 9. maçında sahasında ile golsüz berabere kaldı. Müsabaka sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan A Milli Takım'ın başarılı oyuncularından Çağlar Söyüncü, Şenol Güneş ile yeni bir başlangıç yaptıklarını ifade ederek, "Başladığımızdan beri 2020'ye inanıyorduk. Rakibimiz oynayacak. Buraya kadar getirmişken lider götürmek istiyorduk. Biz ikinci maçımız olduğundan dolayı kutlayamayacağız. Ama halkımız kutlasın. Bizi her zaman desteklediler. Onlara teşekkür ediyorum. Güzel bir maç oldu. Onlar içinde bizim içinde son maçtı. Son bir maçımız kaldı ondan sonra yavaştan hazırlıklarımızı tamamlayacağız. Gruplar nasıl olacak fikrim yok ama biz kendi aramızda da konuşuyoruz. Biz sadece futbol oynamaya çalışıyoruz. Sonuçlar zaten ortada. Ekstra bir rakibimiz yok. Hayırlı olsun ülkemize. İnşallah iyi sonuçlar alıp döneriz" dedi.

"3 PUAN ALIP DEVAM ETMEK İSTERDİK"

İzlanda karşısında galip gelip 3 puan alıp devam etmek istediklerini belirten Söyüncü, "Ama 0-0 oldu sonuç. Hayırlısı böyleymiş. Önemli olan oraya gitmek. Favori İzlanda ve Fransa olarak gözüküyordu. Ama biz en baştan beri inanıyorduk. Çok şükür başardık" diye konuştu.

"82. DAKİKADA VATANI KORUR GİBİ ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK"

82. dakikada oluşan karambolle ilgili de konuşan Çağlar Söyüncü, "82. dakikada bir takım ruhu, takım arkadaşlığı koyarak orada vatanı korur gibi elimizden geldiğince yapmaya çalıştık. Halkımıza teşekkür ederim. Biz de ikinci maçtan dolayı kutlamayacağız. Onlar her zaman yanımızda. Onların desteği bizi çok mutlu ediyor. İnşallah daha iyi olacağız" ifadelerini kullandı.

Çağlar Söyüncü, Merih'in çizgiden çıkardığı pozisyonu anlattı: Vatanı korur gibi elimizden geldiğince yapmaya çalıştık

İzlanda, Türkiye, Fransa, Spor

Kaynak: İHA


HABER YORUMLARI (16)
KAZİM KANAT:bu nasil bir zihniyet surekli futbolla politikayi birbirine karistiriyorlar ne olmus vatana bir izlanda karsisinda alinan beraberlige utanmadan seviniyorlar
PSİKOLOG:fenere teşekkür etmek lazım, iyi ki bu merihi de diğer yıldızlar gibi farkedemedi de adam futbol hayatını geliştirip milli takıma girdi, yoksa şu anda 2. ligde sürünüyordu
SELAM ÜLKEM:tüm emeği geçenleri tebrik ediyorum
MEHMET:Her alanda siyaset, milliyetcilik. Spor lan bu. Enternssyonal. Yeter.
BJK:yere göğe sığmayan Merih in çalımlar karşısında başı döndü. . . . adamlar Merihin belini kırdı bir sağ bir sol a yatırdı. . . sonra bir sağa daha yatırdı. . .
ŞAŞIBEŞ:la oğlum gene yanlış maça izlemişsin, kaçak izlerken, açsaydın trt veriyordu
KSK Lİ MESUT:Tineri fazla kaçırmışsın belli...
12345:Senin bu söylemlerin sadece cahil hüloğları etkiler,zannedersin 3.000 km füze sistemi yapmışlar!
MACUR:Boş yapmışsın sende alim olmalısın sözde
.:ADAM 21 YAŞINDA ÜLKESİ İÇİN BELLİ BİR DALDA HİZMET EDİYOR . SEN NE YAPIYORSUN ? ANCA KLAVYE BAŞINDA ELİNDE SİGARA SIĞIR GİBİ BURDAN BİRŞEYLER YAZARSIN .
Tüm 16 yorumu okumak için tıklayın
15.11.2019 21:10:05