Çakallarla Dans 5 Filmi

Çakallarla Dans 5 filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Çakallarla Dans 5 filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

04.10.2018 10:54 | Son Güncelleme: 04.10.2018 10:54Çakallarla Dans 5 Filmi
Çakallarla Dans 5, şartı tahliye ile salınan çakallar grubunun yasağı delip atıldıkları maceraları konu ediyor. Hakim karşısına geçen çakallar grubu birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye olur. Fakat bu durum ekip için hiç de kolay değildir. Bu sırada Kayınço Gökhan’ın hayatı aldığı haberle bambaşka bir hal alır. Gökhan, yıllar önce yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir. Üstelik kızı Leyla, zengin ve züppe bir çocuk olan Sinan ile birliktedir. Gökhan henüz bir kızı olduğuna alışamamışken bir de Sinan’ı öğrenince deliye döner. Böyle bir çocuğun kızı ile olmasını gururuna yediremeyen Gökhan Sinan’la Leyla’yı ayırmaya karar verir. Bunu tek başına yapamayacağını anlayan Gökhan çakallar grubundan yardım ister. Yasağı delip bir araya gelen ekip Kayınço’nun kızını kurtarmak için eğlenceli bir maceraya atılır. 2010 yapımı Çakallarla Dans’ın beşinci devam halkası olan film in yönetmen koltuğunda bir kez daha Murat Şeker oturuyor.

Başrollerini Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Murat Akkoyunlu, Timur Acar ve Didem Balçın’ın paylaştığı film in oyuncu kadrosunda ayrıca Hande Katipoğlu, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Şebnem Dönmez gibi isimler yer alıyor.


Yönetmen:Murat Şeker
Senaryo:Murat Şeker, Ali Tanrıverdi
Oyuncular:Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Murat Akkoyunlu, Timur Acar, Didem Balçın, Hande Katipoğlu, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Şebnem Dönmez, Naz Çağla Irmak, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın
Filmin Türü:Komedi
Orijinal Adı:Çakallarla Dans 5
Yapımcı Firma:TAFF Pictures
Yapım Yılı:2018
Yapım Ülkesi:Türkiye
Orijinal Dili:Türkçe
Filmin Süresi:102 dk.
Dağıtıcı Firma:CJ Entertainment
Vizyon Tarihi:09.11.2018

Çakallarla Dans 5 Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.


Murat Şeker, Sinema

Kaynak: InterSinema.com

8.12.2019 18:18:36