'Cam'dan Gelen Rüzgâr, Selen Uçer'e İki Adaylık Getirdi!

Kahkaha dolu tiyatro oyunu "Cam"; Selen Uçer'e 2011 Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri'nde ve 16. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri'nde iki adaylık getirdi.

'Cam'dan Gelen Rüzgâr, Selen Uçer'e İki Adaylık Getirdi!
11.04.2011 11:48 | Son Güncelleme: 11.04.2011 11:48

Selen Uçer, AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu tarafından sahnelenen "Cam"da, Dolunay Soysert, Mete Horozoğlu, Deniz Çakır ve Bülent Alkış'la birlikte rol alıyor.

İkiyüzlü ilişkilerin güldüren hikâyesini sahneye koyan oyunda performansıyla büyük beğeni toplayan Uçer; 2011 Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri'nde "Yılın En Başarılı Müzikal/Komedi Yardımcı Kadın Oyuncusu" dalında, 16. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri'nde ise "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" dalında aday gösterildi.

Laçin Ceylan'ın yönetmenliğini üstlendiği "Cam"; resim dersleri veren bir ressam, onun boşanmak üzere olduğu kocası, yakın arkadaşı ve iki öğrencisinin etrafında şekilleniyor.

Nisan ayı boyunca sahnelenmeye devam edecek olan "Cam"ın biletleri; İstanbul için Biletix'ten, diğer şehirler için Biletken'den ve ayrıca oyunun sahneleneceği salonların gişelerinden temin edilebilir.

Kaynak: Bültenler