Canlı yayındaki yasak aşk itirafı ağızları açık bıraktı: Karısının kardeşi yenge diyordu

Beyaz TV'de Nur Viral'in sunumuyla ekrana gelen Hayatta Her Şey Var programına telefon ile bağlanan izleyici yasak aşk itirafıyla stüdyodaki herkesi şaşkına çevirdi. Telefonla bağlanan izleyici, "Öyle bir kumpasın içine girdim ki anlatamam. Karısının kardeşi bile bana 'Yenge' diyerek evimde kalıyordu." dedi.

02.10.2019 20:07 | Son Güncelleme: 02.10.2019 20:20

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan "Hayatta Her Şey Var" programına telefonla bağlanan kadın izleyicinin yıllardır yaşadığı yasak aşkı itiraf etmesi izleyicileri ve sunucu Nur Viral'ı şaşkına çevirdi.

"BENİ AVUCUNUN İÇİNE ALDI"

Evli bir adamla imam nikahı kıyarak 5-6 yıldır birlikte olduğunu anlatan kadın izleyici, gözyaşları içinde yaşadıklarını anlatarak, "Evli adamla birlikteyim ve kandırıldığımı yıllar sonra farkına vardım. Bırakamıyorum çünkü beni avucunun içine aldı. Evim vardı, evimi ipotek ettirdi. Bütün çevresi ve arkadaşlarıyla beni tanıştırdı. Karısının akrabalarıyla bile tanıştırdı. Öyle bir kumpasın içine girdim ki anlatamam. Karısının kardeşi bile bana "Yenge" diyerek evimde kalıyordu. Karısı da benim farkımda ama bilmemezlikten geliyor. Arada bir mesajları falan yakalayınca tehdit alıyorum. Birlikte olduğum kişiye 'Ya beni bitir ya onu bitir' diyorum. Bu olay benim hem vicdanımı hem insanlığımı sorguluyor." ifadelerini kullandı.

"İNTİHARIN EŞİĞİNE GELDİM"

Sunucunun 'Aynısı size yapılsa ne olurdu?' sorusu üzerine sözlerine devam eden izleyici "Tabii ki de kızardım ama eşinin nasıl bir insan olduğunu bilen bir insan. Bunu yıllardır biliyor. Eşinin çocukları için bu duruma katlandığını düşünüyorum. Kadın 5 senedir eşinin hayatında olduğumu biliyor. Birlikte olduğum adam beni tehdit ediyor ben de onu tehdit ediyorum. O bana 'Seni seviyorum, nefes aldığım sürece benim hayatımda olacaksın' diyor. Ben çocukları olduğu için boşanmalarını da istemiyorum. Hayatımda netlik ve adalet istiyorum. Çevremden, ailemden kaçar oldum intiharın eşiğine bile geldim" dedi.

"BİZ YILLARDIR BUNU ANLATIYORUZ"

Kadın izleyicinin anlattıklarını şaşkınlıkla dinleyen sunucu Nur Viral ise, "Biz yıllardır bunları anlatıyoruz. Ey kadın aslında sen kendini mağdur ediyorsun. Evli olduğunu öğrendiğin an neden bırakmadın." diyerek kadın izleyiciye tepki gösterdi.

Canlı yayındaki yasak aşk itirafı ağızları açık bıraktı: Karısının kardeşi yenge diyordu

Nur Viral, Güncel


13.12.2019 19:39:29