Çarpışma'ya Kadir ve Zeynep'in, Galip'i Tuzağa Düşürme Sahnesi Damga Vurdu

Show TV'nin iddialı dizisi Çarpışma son bölümüyle yine nefes kesti. 5'inci bölümüyle ekrana gelen Çarpışma, finalde heyecanı zirveye taşıdı.

21.12.2018 09:43 | Son Güncelleme: 21.12.2018 09:43

Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu ve Onur Saylak'ın başrollerde oynadığı Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Çarpışma'nın son bölümünde, Veli'nin yıllar önce Kadir'e kurduğu tuzak ortaya çıktı. Malları almaya giden Veli yanına son dakikada dahil olan Kadir'i oyalamak için vurulma hikayesini anlatıyor. Hikayesine başlayan Veli eski ortağı ile çıktığı kurye takibini anlatıyor. Kendini bir anda çatışma içinde bulan Veli'nin daha sonra olayları kendi planı olduğu ortaya çıkıyor.

ZEYNEP VE VELİ PLAN YAPIYOR

Zeynep'i çorbacıya götüren Veli, Zeynep'e planını anlatıyor. Galip'i kendisine getirmesi gerektiğini söyleyen Veli, Zeynep'e eğer bu ortaklıktan Kadir'e bahsederse kızını vermeyeceğini söylüyor. Zeynep ise bu iş için tek bir şart koşuyor o şart ise kızının babasız büyümemesi için Galip'in ölmemesi. Çorbacıya gelen Kadir ise Zeynep'i bulduğunda çılgına dönüyor.

Çarpışma'da Kadir ve Zeynep, Galip'i Tuzağa Düşürdü

VİDEO ORTALIĞI AYAĞA KALDIRIYOR

Çarpışma 5. son bölüm final sahnesinde ise, Galip'i İstanbul'a geri getirmek için plan yapan Zeynep, Cemre ile bir video çekip, sosyal medyada yüklüyor. Video sosyal medyada yayılınca ortalık ayağa kalkıyor. Videoyu izleyen Veli, Zeynep'in kurduğu oyunu takdir ediyor. Cemre, Zeynep'in videosunu televizyonda izlerken herkesin cezasını çekeceğini söyleyince Selim geriliyor.

Çarpışma'da Kadir ve Zeynep, Galip'i Tuzağa Düşürdü

GALİP'İ BÜYÜK SÜRPRİZ BEKLİYOR

İstanbul'a geri dönen Galip'i büyük bir sürpriz bekliyor. Zeynep'e mesaj atarken taksi bir anda durunca ne olduğunu şaşıran Galip karşısında Kadir'i görünce şaşırıyor ama asıl şaşkınlığı karşısında Zeynep'i görünce yaşıyor. Arabadan Galip'i indiren Kadir beraber bir oyun hazırlayacaklarını söylüyor.

Çarpışma'da Kadir ve Zeynep, Galip'i Tuzağa Düşürdü
Çarpışma'da Kadir ve Zeynep, Galip'i Tuzağa Düşürdü
Çarpışma’ya Kadir ve Zeynep’in, Galip’i Tuzağa Düşürme Sahnesi Damga Vurdu
Yorumlar (1)
SAADET: Efsane bölümdü efsane
Haberler››Magazin››Çarpışma'ya Kadir ve Zeynep'in, Galip'i Tuzağa Düşürme Sahnesi Damga Vurdu - Magazin