Çarpışma Dizisinde Herkesi Şaşırtacak Ayrılık

Show TV'de ekrana gelen Çarpışma'nın yeni bölümünde izleyenleri şaşırtacak bir ayrılık yaşanacak. Dizinin kilit isimlerinden biri olan Galip karakteri diziye veda edecek.

04.01.2019 18:43 | Son Güncelleme: 05.01.2019 00:50

Show TV'nin sezon ortasında büyük umutlarla yayına soktuğu yeni dizisi Çarpışma 6. bölümü ile geçtiğimiz hafta ekrana geldi. Karşısında sıkı rakipleri olan dizi bir türlü reyting listelerinde beklenen başarıyı gösteremese de diziyi ilgiyle izleyen büyük kesimi şaşırtacak bir gelişme yaşandı.

SENARYO GEREĞİ ÖLECEK

Dizinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz gibi genç ve başarılı oyuncular var. Fakat dizinin 7. bölümünde ekrana veda edecek bir oyuncu var. Yapımcı yeni bölümde kimin ayrılcağını resmen duyurdu. Dizinin geçtiğimiz hafta ekrana gelen 6. bölümünde İsmail Demirci'nin canlandırdığı Galip karakteri, Veli'nin zorlamasıyla Zeynep tarafından vurulmuştu. Galip'in ölüp ölmeyeceği merak konusu olmuştu. Karısı Zeynep tarafından vurulan Galip dizinin yeni bölümlerinde olmayacak. İsmail Demirci'nin 6 bölümdür hayat verdiği ve dizinin kilit isimlerinden biri olan Galip, senaryo gereği ölecek.

Çarpışma Dizisinde Herkesi Şaşırtacak Ayrılık

ÇARPIŞMA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN

Çarpışma dizisi, reklam azlığı nedeniyle Ocak ayı boyunca ekranda olmayacak. Show TV yayın akışında dizinin yeni bölümü hakkında bir açıklama henüz yok.

Çarpışma Dizisinde Herkesi Şaşırtacak Ayrılık

SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU

Çarpışma'nın 6. Bölümünde; planını Zeynep'e ve Galip'e de anlattı. Bu öylesine bıçak sırtı bir oyundur ki, birinin yapacağı en küçük bir hata, herkese her şeyini kaybettirebilecek risktedir. Diğer yanda Veli de boş durmadı ve Zeynep ve Galip'le temas kurdu. Yakup'un başına silah dayadığı Cemre ölümle burun buruna kaldı. Kerem bir fırsatını bulup, Yakup'un üzerine atladı. Kerem, Cemre, Merve ve Yakup'un arasında silah patladı ve ortalık kana bulandı. Zeynep, Galip'e çok öfkeliydi. Yıllardır içinde biriktirdiği nefreti onun yüzüne haykırırken, geçmişle ilgili itiraflarda da bulundu.Adalı'nın istemeden kulak misafiri olduğu bu itiraflar, inceden yüreğini sızlattı Ve artık hesaplaşma zamanı gelmişti. Adalı harekete geçti. Aynı anlarda, Adalı ile Veli'yi kardeşlikten, can düşmanlığına getiren geçmişin sır dolu perdeleri de bir bir aralanmaya başladı.

Çarpışma Dizisinde Herkesi Şaşırtacak Ayrılık
Çarpışma Dizisinde Herkesi Şaşırtacak Ayrılık
Etiketler: Magazin, Haber
Yorumlar (12)
TIRCI OSMAN: abi hangi kanalda oynuyo bu, netfiliz de var mı, mafya yalan dolan silah tecavüz varsa be serederim abi
FAYDASIZLAR: ÇOKTA ÖNEMLİYDİ BİZLER İÇİN!!! BİR POŞET OLMUŞ 25 KURUŞ DİZİLERDEN BİZE NE!!!!
GECELERİN YARGICI: Nedense dizinin konusu kilit çok sürmez 10 bölüme final kokuyor
Haberler››Magazin››Çarpışma Dizisinde Herkesi Şaşırtacak Ayrılık - Magazin