"Cehennem Melekleri" çetesinin lideri adliyeye sevk edildi

2019 yılında Bodrum'da işlenen cinayetin azmettiricisi olarak aranan ve Çeşme'de gözaltına alınan "Cehennem Melekleri" suç örgütünün lideri Necati Arabacı ve iki kişi Bodrum Adliyesine sevk edildi.

11.07.2020 14:36 | Son Güncelleme: 12.07.2020 15:26

Geçen yıl Bodrum'da Ahmet Atik'in yaşamını yitirdiği ve bir kişinin de silahla yaralandığı olayın ardından Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla, Muğla KOM Şube Müdürlüğü ve Bodrum KOM Grup Amirliğinin ortaklaşa yaptığı soruşturma sonucunda Hells and Angels suç örgütüne üye, olayın faili tetikçi dahil 5 şüpheli yakalanarak, sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanmıştı.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Soruşturmanın derinleştirilmesiyle birlikte olayın azmettiricisi olarak tespit edilen Hells Angels "Cehennem Melekleri" suç örgütünün lideri Necati Arabacı, Muğla KOM Şube Müdürlüğü ekiplerince İzmir Çeşme İlçesinde düzenlenen operasyon ile yakalanarak Bodrum'a getirilmişti.

'Cehennem Melekleri' örgütünün lideri adliyeye sevk edildi

Bodrum'da rakip çete üyeleri arasındaki husumetten kaynaklı olduğu anlaşılan cinayet olayı ile ilgili olarak tespit edilen diğer 2 şüpheli H.N.U ve O.P. Muğla Menteşe ilçesinde yakalanmıştı. Gözaltına alınan 3 şüpheli ifade ve sorgu işlemlerinin tamamlanmasının ardından bugün Bodrum Adliyesi'ne sevk edildiler.

NECATİ ARABACI KİMDİR?

Necati Arabacı 1942 yılında Köln'de doğdu. suç örgütü Hells Angels'e üyedir. 1 Eylül 2014'te Necati Arabacı tarafından kurulan Hells Angels Bodrum MG, Walter B.'nin grubuna karşı savaş başlattı. 42 yaşındaki Necati Arabacı'nın kurduğu ve 12 kişilik yönetim kurulundan oluşan rocker grubu Aralık 2016'da Frankfurt kentinde Walter B.'nin mekânını bastı.

’Cehennem Melekleri’ çetesinin lideri adliyeye sevk edildi

Kaynak: İHA

Yorumlar (2)
SİNO81: Türkiye ve Dünyanın bir çok yerinde bu gurup var, ‘ arakadaşın’ saçmaladığı gibi hepsi leş kokmuyor ve işgalcı değiller, ama kendi hakkını arayan ve savunan beraberlik sağlayan bir toplum motorcu. Hells Angels 1948 senelerinden başlayan ve Amerika Birleşik Devletinden gelmiş bir Motor Kulübü (MC) Neco Arabacı nın doğum seneside, taş patlasa 1972 olması gerek... Gazeteci arkadaştan ricam, birşey yazıyorsan biraz araştırın. Walter B.’de Hells Angels üyesi ve Neco ile bir savaş olmadığından eminim.
LONDRA''DA VAR: bu grup Londra''da var bunlarin derneginin yakininda yasiyordum yillar once, haftasonum hep rezil olurdu gurultuden, ayi gibi butun yolu trafige kapatiyorlardi gorgusuzler toplulugu ne yoldan gecebilirsin ne nefes alabilirsin bildigin pislik yiginlari sozde motor surmeyi seven insanlar aksine gorgusuz isgalci les gibi kokan cahil toplulugu!