Haber, Son Dakika, Haberler

Celalettin Kocatürk virüsün bulaşmasında Abdurrahim Albayrak'ı işaret etti: Fatih Terim'le teması var

Koronavirüs testi pozitif çıkan Fatih Terim'le ilgili, Prof. Dr. Celalettin Kocatürk'ten dikkat çeken bir açıklama geldi. Hastalığa yakalanan bir diğer Galatasaraylı isim Abdurrahim Albayrak'ın Terim'e bulaştırdığını ima eden Kocatürk, bunu paylaşmanın doğru olmadığını belirtti.

26.03.2020 10:36 | Son Güncelleme: 26.03.2020 11:38

Galatasaray 'da Teknik Direktör Fatih Terim'in koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından deneyimli çalıştırıcının tedavisi devam ediyor.

Fatih Terim ile ilgilenen doktorlardan biri olan İstinye Üniversitesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Celalettin Kocatürk, Habertürk TV'de Fatih Terim'in sağlık durumu hakkında sorulan sorulara "Fatih Terim'in şuan durumu iyi. İnşallah böyle devam eder." şeklinde yanıt verdi.

ABDURRAHİM ALBAYRAK'I İMA ETTİ: ONDA DA TESPİT EDİLDİ

Celalettin Kocatürk ayrıca Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ı ima ederken "Fatih Terim'e nasıl bulaştığıyla ilgili durumlar var ama bunu paylaşmak ne kadar doğru. Spor camiasından bu hastalığı olan birileriyle teması var. O kişiler de tespit edildi" ifadelerini kullandı.

Bilim Kurulu üyelerinden Profesör Doktor Alpay Azap ise, "60 yaşın üzerindeki insanlarda bu virüsün mutlaka ağır seyredecek diye bir şart yok. Bunu hafif geçirenler de olacak" dedi.

Celalettin Kocatürk virüsün bulaşmasında Abdurrahim Albayrak’ı işaret etti: Fatih Terim’le teması var

İlgili Haberler

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Spor ››Celalettin Kocatürk virüsün bulaşmasında Abdurrahim Albayrak'ı işaret etti: Fatih Terim'le teması var - Spor
Yorumlar (18)
ZİNCİR:iyide o nereden kaptı vb. diye uzayıp gider zincir vaka 1 idi 15 gün önce şimdi 3000 i geçti
TANER:Belkide Fatih Terim ona bulaştırmıştır ?
HAMBURG:Türkiye futbol federasyonu istifaya cagırıyorlardı gs cıkıp özür fileyecekmi avrubada antörönür futbol cu cak yakandı bu hastalığı
GALATASARAY:TÜRKİYEYE VİRÜSÜ GETİRENLERDEN ÖBÜR TARAFTA HESABINI SORUCAZ BUNUN YAPTIĞINIZ YANINIZA KAR KALMAYACAK BU DEVLET EVİNİZDE KALIN DİYORSA EVİNİZDE KALACAKSINIZ DİKKAFALILIK YAPMANIN YERİ DEĞİL
KARA KARTAL:Yalnız dışardan gelenler terime yada abdürrahim beye bulaştırmadı abdürrahim bey yurt dışından getirdi
1 4
HACI ARİF EFENDİ:Ünlü insanlar hayranları tarafından sarılma, el sıkışma fotoğraf çektirmeye maruz kalabilirler. Avrupa''dan gelmiş bir hayranı tarafından da kapmış olabilir. Bu durumda birilerini hedef göstermek bence saçmalıktır.
SEYİT:Memlekette sadece terim yok abartmayalım
IHTIYAR:ARMUT DİBİNE DÜŞERMİŞ. ÖYLE Bİ GÜLDÜM Kİİİ. HEHHE
TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI:hepimiz allahın yarattıgı canız allah hepimizi korusun bügün bana yarın sana dua edelim
0 8
GENÇ:Ihtiyar inşallah sanada gülerler
7 9
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın