Çelikhan'da Kur'an Kursu Öğrencileri Uçurtma Uçurdu

Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde Çelikhan Müftülüğü bünyesinde açılan yaz Kur’an kursunda eğitim gören öğrenciler futbol sahası Keklik Pınar mevkiinde uçurtma uçurdular.

Çelikhan'da Kur'an Kursu Öğrencileri Uçurtma Uçurdu
10.09.2014 17:30 | Son Güncelleme: 10.09.2014 17:30
Adıyaman'ın Çelikhan ilçesinde Çelikhan Müftülüğü bünyesinde açılan yaz Kur'an kursunda eğitim gören öğrenciler futbol sahası Keklik Pınar mevkiinde uçurtma uçurdular.

Çelikhan Kaymakamlığı ve İlçe Müftülüğü tarafından ilk defa düzenlenen uçurtma keyfi ile yaz kur'an kursu öğrencileri aileleriyle uçurtma uçurmanın tadına vardılar. Eğitmenleriyle birlikte uçurtmalarını uçuran öğrenciler bir birleriyle yarıştılar. Güzel hava ve ılımlı rüzgarda İlçe kaymakamlığı tarafından hediye edilen uçurtmalarını uçurmanın zevkini yaşayan yaz Kur'an kursu öğrencileri, değişik bir duygu atmosferi içinde oldukların belirterek mutluluklarını ifade ettiler.

Düzenlenen uçurtma uçurmaya Çelikhan Kaymakamı Ömer Dağdeviren, İlçe Emniyet Amiri Ahmet Gürfidan, Çelikhan Müftüsü Orhan Turan, Çelikhan Gençlik ve Spor Müdürü İsmail Koçhan, Kur'an kursu öğrencileri ve aileleri katıldı. - ADIYAMAN

Kaynak: İHA

Haberler››Yerel››Çelikhan'da Kur'an Kursu Öğrencileri Uçurtma Uçurdu - Haberler