Cem Yılmaz: Herkes Onlardan Olmamı İstiyor

Cem Yılmaz, yeni filminin "Yüzde 49.5 için mi yoksa yüzde 50.5 için mi?" sorusuna "Bir profil çıkaramıyorum ama herkes onlardan olmamı istiyor." cevabını verdi.

15.11.2015 18:18 | Son Güncelleme: 15.11.2015 18:21Cem Yılmaz: Herkes Onlardan Olmamı İstiyor

'ten Uğur Vardan, komedyen Cem Yılmaz ile vizyona giren yeni filmi "Ali Baba ve Yedi Cüceler" üzerine söyleşi yaptı. Röportajda Yılmaz'a "politik iklimimiz ve kutuplaşma" üzerine sorulan soru dikkat çekti.

"HERKES ONLARDAN OLMAMI İSTİYOR"

"Bu film yüzde 49.5 için mi yoksa yüzde 50.5 için mi? Yoksa hepsini birleştirmek için mi? Şaka diyorum elbet ama bu konularda neler söyleyeceksin?" sorusuna Yılmaz şu cevabı verdi:

"Tabii ki bunu hesaplamıyoruz. Sahneye çıkarken de hesaplamıyoruz. Bir ara bunlar hiç konuşulmazken, benim mesleğe başladığım dönemde, yani karikatürle ilgilendiğim zamanlar "Nasıl bir okuyucu profiline sesleniyorsun, dergiyi kimler okuyor?" desen, aşağı yukarı bir şey çıkardı. Şimdi benim gösterimi kim izliyor ya da seni Twitter'da kim takip ediyor desen bir profil çıkaramıyorum. Ben her farklı düşünceden iyi ya da kötü çok şey duyuyorum, yani data çok. Ama bir tane dramatik bir şey biliyorum; herkes onlardan olmamı istiyor. Bu bence çok dramatik bir şey..."

Kaynak: Hürriyet


Uğur Vardan, Cem Yılmaz, Hürriyet, Magazin

HABER YORUMLARI
14.12.2019 15:24:28