Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'a Tosun Paşa Filmi İçin Onay Çıkmadı

Ünlü komedyenler Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz, Yeşilçam'ın unutulmaz filmlerinden biri olan Tosun Paşa'yı yeniden çekmek istedi ancak Arzu Fim, komedyenlerin teklifini kabul etmedi.

01.05.2018 07:47 | Son Güncelleme: 01.05.2018 16:31

Türkiye'nin iki önemli komedyeni Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar gözünü Yeşilçam'ın ünlü filmine çevirdi. İki ünlü oyuncunun, Kartal Tibet'in yönettiği, Kemal Sunal, Şener Şen, Adile Naşit, Müjde Ar ve Ayşen Gruda'nın rol aldığı 1976 yapımı "Tosun Paşa"yı yeniden çekme talebiyle Arzu Film'e başvurduğu ortaya çıktı. Ancak iki girişimden de sonuç çıkmadı.

FERDİ EĞİLMEZ "HAYIR" DEDİ

Şahan Gökbakar'ın yeni "Recep İvedik"e başlamadan önce Tosun Paşa'yı çekme talebini değerlendiren Ferdi Eğilmez, babası Ertem Eğilmez'in filmlerinin yeni versiyonuna sıcak bakmadığı gerekçesiyle söz konusu teklifi kibarca reddetti. Cem Yılmaz'ın da aynı taleple Ferdi Eğilmez'in kapısını çaldığı, ancak onun da "Hayır" yanıtı aldığı öğrenildi.

Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’a Tosun Paşa Filmi İçin Onay Çıkmadı
Yorumlar (31)
AZARCİ: Tosun paşa kemal sunal efsanesidir diğerleri karşısında CEREZLIKTIR. O kadarrrrrr. CAYLARRRRR
SELDA CAN: Show tv de hangi diziye baksam kısa sürede final yaptı.. o yüzden show tv dizilerine güvenmedigimden izlememek lazim.. en son tehlikeli karım 6.bolumde ve simdi bu guzel dizi.. oncekileri sayamıyorum.. Ama show tv favori kanalken. Bu çabuk finallerle kalitesi düştü. Artık show tv dizileri ve programları izlenmez. Tam alışıyoruz final yapıyor.. nefret ettirdi bu kanal!!!
OYA: artık özgün senaryo yazamıyorlar, ve eskilerden medet umuyorlar, çünkü onlara göre dikkat çekecek bişey yok
Haberler››Magazin››Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'a Tosun Paşa Filmi İçin Onay Çıkmadı - Magazin