Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar, Yıllar Sonra Yan Yana Görüntülendi

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, İstanbul'da, aralarında Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar'ın da olduğu, sinema ve televizyon dünyasından ünlü isimlerle bir araya geldi. Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar yıllar sonra yan yana görüntülendi.

19.09.2018 17:32 | Son Güncelleme: 20.09.2018 01:10

Mehmet Ersoy, İstanbul'daki çalışma ofisinde, yapımcı Necati Akpınar, Timur Savcı, Muzaffer Yıldırım ile komedyen Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'la bir araya geldi.

"GEREKLİ DESTEK VERİLECEK"

Mehmet Ersoy, sinema ve televizyon dünyasının ünlü isimleriyle, 1 saat görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede, sektörün genel sorunları ve yapılabilecekler değerlendirildi. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, görüşmede, sinema sektörünün Türkiye için çok önemli olduğunu vurguladı. Ersoy, yapımcılara, oyunculara ve sektörün tüm bileşenlerine bakanlık olarak gerekli desteği vereceklerini kaydetti.

Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar Yıllar Sonra Yan Yana Görüntülendi

TEŞEKKÜR ETTİ

Ersoy, ayrıca sadece sinema değil, kültür ve sanat dünyasının diğer tüm alanlarına da gereken hassasiyetin gösterileceğini dile getirdi. Sinema ile televizyon yapımcıları ise Bakan Ersoy'a desteği ve samimi yaklaşımı dolayısıyla teşekkür etti.

Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar Yıllar Sonra Yan Yana Görüntülendi
Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar Yıllar Sonra Yan Yana Görüntülendi
Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar, Yıllar Sonra Yan Yana Görüntülendi

Kaynak: DHA

Yorumlar (9)
SADE VATANDAŞ: ekonomimiz uçuyeaahhh:))
RACO: bunu cem yılmazla kıyaslamayın adamın gaz çıkarıp ayılık yapmaktan başka bildiği ne varki cemin gölgesi bile olamaz
YASİN ERDAN: ama bizim sağ olmaysıcılar ben buraya yol şuraya okul yaptırdım diyor her kanalda uzun hava çalıyor arkadaşlar uyyanın bu yapılanlar bizim vergilerimizle yapılanlar kimse şahsi cebinden bişi yaptırmıyor ama sağolmayasıcılar bize bunu sanki kendi cebinden harcıyormuş gibi sunuyorlar uyan millet uyan kanmayın bu üç kağıtçılara gittikçe batağa gidiyor bu ülke uyan uyanınnnnnnnnnnnn
Haberler››Magazin››Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar, Yıllar Sonra Yan Yana Görüntülendi - Magazin