13 Haziran 2018, 08:12

Cem Yılmaz Yeni Aşkı Defne Samyeli'ye 10 Milyon TL Değerinde Ev Satın Aldı

Cem Yılmaz, Çeşme'de sahneye çıkmaya hazırlanan sevgilisi Defne Samyeli için 10 milyon TL değerinde ev satın aldı.

Cem Yılmaz'ın, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Defne Samyeli için ev aldığı iddia edildi. Komedyenin yeni aşk yuvası için 10 milyon TL ödediği öğrenildi.

DEFNE'YE JESTLER BİTMİYOR

Cem Yılmaz'ın, yaklaşık iki aydır birlikte olduğu sevgilisi Defne Samyeli'ye jestleri bitmiyor. Milliyet Cadde'den Umut Ünver'in haberine göre; Komedyen, ilk olarak oyuncunun kızı Deren Talu'yu sinema projesinde oynatma sözü verdi. Yılmaz daha sonra, çiçeği burnundaki aşkı Samyeli'yle, 9 milyon TL'ye satın aldığı Samatya isimli teknesiyle mavi tura çıktı.

10 MİLYON TL'LİK EV

Komedyenin şimdi ise, Alaçatı Grande Beach'te sahne alacak sevgilisi için İzmir Hacımemiş'ten ev aldığı konuşuluyor. Yılmaz'ın sevgilisinin çalıştığı günlerde, kalması için aldığı eve ise 10 milyon TL ödediği öğrenildi. Çift mavi turu bitirdikten sonra, yaz aylarını yeni aşk yuvalarında gözlerden uzak yaşayacak.

Mavi,Defne Samyeli,Cem Yılmaz
13 Haziran 2018 Çarşamba 08:12YORUMLAR (84)
VATANDAS: Bu kadinin her tarafi altin olsa , 60 KG olsa ( 200 000 X 60 ) = 12 000 000 TL yok yaw, degereini bulamamis daha..
İYİ İYİ: En azından güzel aileye gitmiş
TARTI: 2 ayda 20 milyon vaybe bu kadar alta yatılır mı 5 senede 1 milyar dolar
ÖĞĞRGH: Birileri yiyecek elbette bu paraları kadının gücü. . Büyü denen şey bu işte abazanlık zirve yapınca erkek kadına köle olur aşk maşk değil olay biyolojik ve kimyasal
UTANMAYI BİLMEYENLER: rezil bir hayatınız var. onca aç, düşkün çaresiz, ilaç alamayan gariban varken yiyin için. elbet o mahkeme kurulacak birgün.
Tüm 84 yorumu okumak için tıklayın