Cenk Ergün: "Sabri ile Yeni Dönemde Yeni Bir Kontrat Yapılmayacak"

Galatasaray Sportif AŞ Futbol Direktörü Cenk Ergün, Galatasaray Televizyonu'na telefonla bağlanarak gündeme ilişkin soruları cevapladı.

13.06.2017 20:16 | Son Güncelleme: 13.06.2017 20:16Cenk Ergün:
Sportif AŞ Futbol Direktörü Cenk Ergün, Galatasaray Televizyonu'na telefonla bağlanarak gündeme ilişkin soruları cevapladı.

"Yurt içi ve yurt dışında çalışmalarımız devam ediyor. Sezon bitmeden çalışmalarımıza başlamıştık; artık son düzlüğe girdik. Bu haftadan itibaren bir takım gelişmeler olacak" diyen Cenk Ergün; 2002-03 sezonundan itibaren aralıksız A Takım kadrosunda bulunan Sabri Sarıoğlu için, "Yıllarca Galatasaray'a hizmet vermiş, her türlü başarıların altında imzası olan Sabri ile yeni dönemde yeni bir kontrat yapılmayacak. Bunu da kendisine söyledik. Yakın dönemde;  kendisinin de uygun olduğu bir zamanda bir tören, plaket ve teşekkür organizasyonumuz olacak. Çünkü kendisi 14 sene Galatasaray A Takımı'nda forma giydi. Başlı başına bir yıldızı var, 5 lig şampiyonluğu var. Kendisine Galatasaray Camiası adına teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Ergün ayrıca; "Kısa bir gelecekte resmi duyuruları yapmaya başlayacağız" diyerek sözlerini tamamladı.

İSTANBUL/ DHA

Sabri Sarıoğlu, Galatasaray, Cenk Ergün, Politika, Güncel

Kaynak: DHA

25.02.2020 09:12:26