Cenk Tosun: Bence Alex ama büyüklerim Hagi'nin daha iyi olduğunu söylüyor

İngiltere Premier Lig'de Everton formasını terleten milli futbolcu Cenk Tosun, Instagram'dan takipçilerinin sorularını yanıtladı. "Hagi mi Alex mi?" sorusunu da yanıtlayan Cenk Tosun, "Bence Alex ama büyüklerim Hagi diyor" ifadelerini kullandı.

10.04.2020 09:59 | Son Güncelleme: 10.04.2020 09:59
Yorumlar (16)
TOSUN PAŞA BU TARTIŞMAYA SON NOKTAYI KOYDU: Cenk Tosunu sevmezdim ama şimdi daha çok sevmeye başladım. Bunu fanatik 6sli olarak söylüyorum. Tartışmaya kapalı konu, en iyisi Alexti. Adamın heykeli bile dikildi. Gol asist sayısına bakın. Hani Haginin heykeli nerede ? Beton bile bulamamışlar. 8jkli Cenk bile böyle düşünüyor. Hagi kendi taraftarını bile hırsızlıkla suçladı. Alex hem karakterli hem de olgundu. Hagi de bunu göremedik. Hırkız Hagi.
HAGEX: Bence en iyisi Hagexti.
KADEM: yeğen sen ozaman menidin hagi barcadan emekli olunca galatasaraya geldi avrupayı yendi alek galatasaray maçlarından başka bir işe yaramadı kıyaslama yanlış
TİRYAKİ: Sen fulbolcu oldugunumu saniyorsun tavuk
HASAN: tosuncuğum fener taraftaarına ve fener yönetimine selam çakıyor
RUHI-BJK: HAGI TABII KI, HAGI NIN GS YE KAZANDIRDIKLARINA BAKMAK LAZIM,
CAN DEP: Oglum sen büyüklerini dinle fark cok cok büyük, seninde sansizligin Haginin varliginda senin yoklugunun olmasi..
EFE CAN: bence kim neye nasil nicin kiyasliyo, türkiyedeki en iyi yabanci dersen tartisilir . hagimi Alex mi dersen, insandan süpe ederler. gündem olmak icin ortaya atilmis birsey bence bu karsilastirma.
FUTBOL ÇAPINI GÖSTERMİŞ: Hagi, dünya çapında bir futbolcu, karpatların Maradonası derlerdi. STEU BÜKREŞ, REAL MADRİD, BARCENLA VE EN son Galatasarayda oynadı. Alex sadece fener de oynayan iyi bir futbolcu idi.
RAHİP: Beğenmeyen 5 mal toptan anlamayan heralde
0 0
BABA KARTAL: YERLİ FUTBOLCU SERGEN YABANCI HAGİ, GERİSİ MEDYA BALONU.
MİSAFİR: Hagi en iyisiiiii. . Alex ikincisi ama!
FERHAT: yahu sen futbol’dan, futbolcu’dan ne anlarsın tosun paşa . Gittin adamların yedek kadroya bile zor giriyon. Everton Türk futbolcu almak istemez bundan sonra senin sayende. Gelmiş bir de Hagi gibi bir dev’le alex’i kıyaslıyor
KİM: Aleksin gördüğü en büyük takım fenerdi ama hagi Galatasarayda oynadı siz farkı anlayın
ALEX: Tosunum İkisi de iyi hemde cok iyi topcuydu. Ben Alex gibisini görmedim. Ama Hagi de on numara bir futbolcuydu. Alex 24 ayar ise Hagi 22 ayar öyle işte.
HAGİ: Tosunum İkisi de iyi hemde cok iyi topcuydu.Ben Hagi gibisini görmedim.Ama Alex te on numara bir futbolcuydu.Hagi 24 ayar ise Alex 22 ayar öyle işte.