Cep Telefonuna Dalan Adam Yılana Basınca Olanlar Oldu

ABD'de cep telefonuyla meşgul halde yürümeye devam eden adam önüne çıkan yılana basınca olanlar oldu. Yılan tarafından ısırılan adam, acı içinde uzaklaşmaya çalıştı.

02.06.2015 10:13 | Son Güncelleme: 02.06.2015 11:09Cep Telefonuna Dalan Adam Yılana Basınca Olanlar Oldu

ABD'nin eyaletine bağlı Chickasha kentinde cep telefonuyla meşgul halde yürümeye devam eden adam önüne çıkan yılana bastı ve yılan tarafından ısırıldı. O anlar bir güvenlik kamerasına işte böyle yansıdı.

BOĞA YILANINA BASTI VE ISIRILDI

Bir barda DJ'lik yapan Tim Malone adlı adam tamamen cep telefonuna dalmış yürürken, yaklaşık bir buçuk metrelik bir boğa yılanının üstüne bastı. Güvenlik kamerası görüntülerine göre yılan da basmanın etkisiyle dalgın adamın ayak bileğini ısırdı.

MAĞAZAYA KAÇTI VE...

Isırık acısıyla ayağına bakan adam bir anda korkuyla sıçramaya başlayarak yılanı bacağından atmayı başardıktan sonra mağazanın içine kaçtı.

Ayak bileğinden ısırıldığını anlayan adam daha sonra dışarı çıkarak yılanın orada olup olmadığına baktı, ancak yılan hızla olay yerinde kaçmıştı.

ŞANSINA DUACI

Uzmanlar yılanın bir boğa yılanı olduğunu ve zehirli olmamasının cep telefonu düşkünü adam için büyük bir şans olduğunu bildirdi.


Oklahoma, Komik - İlginç, Yaşam, Dünya

Kaynak: DHA

HABER YORUMLARI
18.01.2020 19:48:23