Sosyal medya, oyuncu Engin Öztürk'ün karın kaslarına inanmadı: Gerçek değil, enjekte ettirmiş

Ünlü oyuncu Engin Öztürk tatil sezonunu Alaçatı'da açtı. Sosyal medya kullanıcıları, karın kaslarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Öztürk'ün vücudundaki baklavalara inanmayarak iğneyle kas enjekte ettirdiğini ileri sürdü.

30.06.2020 16:07 | Son Güncelleme: 01.07.2020 15:33

Yakışıklı oyuncu Engin Öztürk, yaz sezonunu arkadaşı Sarp Apak ile Alaçatı'da denize girerek açtı. Önceki gün görüntülenen Öztürk, karı kaslarıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Ancak, bir çok sosyal medya kullanıcısı oyuncunun kaslarının gerçek olmadığını iddia etti.

FİT VÜCUDU DİKKAT ÇEKTİ

Önceki gün Alaçatı'daki bir plajda görüntülen oyuncu, bunaltıcı sıcakta denize girerek serinledi. Yakışıklı oyuncu yarım saat yüzdükten sonra iskeledeki arkadaşlarının yanına döndü. Sportif görüntüsüyle dikkat çeken Öztürk'ün karnındaki baklavalar akıllara "Karantinada spora ara vermemiş" dedirtti.

Çeşme müdavimi Engin Öztürk!

BAKLAVALARINI GÖRENLER İNANMADI

Öztürk'ün denizde çekilen görüntüleri kısa sürede sosyal medyada hızla yayıldı. Ancak oyuncunun baklavalarını gören sosyal medya kullanıcıları, gerçek olmadığını belirterek iğneyle six pack yaptırdığı şeklinde eleştirilerde bulundu. Öztürk'ün vücudunun yağlı olduğunu ve bu yüzden baklavalarının doğal olamayacağı da gelen yorumlar arasında yer aldı.

Oyuncu Engin Öztürk'ün karın kaslarını gören sosyal medya kullanıcıları inanmadı: Gerçek değil enjekte ettirmiş
Sosyal medya, oyuncu Engin Öztürk’ün karın kaslarına inanmadı: Gerçek değil, enjekte ettirmiş

Kaynak: Hürriyet

Etiketler: Alaçatı, Magazin, Haber
Yorumlar (12)
BOŞ İŞLER: O ne biçim kas göğüsler yağ torbası yandan bakınca göbek var önden bakınca karın kası saçmalamış
DC: Enginin baklava, sarptaki güllaç
NEC: göğüs yağlarından belliki şırınga ile o hale gelmiş. . vücut yaptında sadece karnınamı çalıştın :D
Haberler››Magazin››Sosyal medya, oyuncu Engin Öztürk'ün karın kaslarına inanmadı: Gerçek değil, enjekte ettirmiş - Magazin