09 Eylül 2018, 12:22

Cezaevinden Mektup Gönderen Adnan Oktar: Kedicikler 50 Bin TL Karşılığında İtirafçı Oldu

Edirne F Tipi Kapalı Cezaevi'nde tutuklu bulunan Adnan Oktar, Star Gazetesi yazarlarından Ersoy Dede'ye gönderdiği 4 sayfalık mektupta "Kedicikler, 50 bin TL karşılığında itirafçı oldu" ifadesini kullandı.

Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, çocukların cinsel istismarı, cinsel saldırı, reşit olmayanla cinsel ilişki, çocuğun kaçırılması veya alıkonulması, cinsel taciz ve şantaj gibi pek çok suçtan tutuklanarak Edirne F Tipi Kapalı Cezaevi'ne konulan Adnan Oktar'dan haber var.

Star gazetesi yazarı Ersoy Dede'ye bir mektup gönderen ve canlı yayınlarında öve öve bitiremediği kediciklerine yönelik suçlamalarda bulunan Oktar, "Kedicikler 50 bin TL'ye itirafçı oldu" dedi.

İşte Ersoy Dede'nin kendisine gönderilen mektupla ilgili kaleme aldıkları;

Kendisi ve müritleri hakkında yazdığım yazıdan sonra Adnan Oktar'dan 4 sayfalık bir mektup aldım. Mektubunda ısrarla suçsuz olduğunu söylüyor.. İddianameyi okuyunca neyin ne olduğunu öğrenir. Asıl benim takıldığım nokta sevgi, saygı, hoşgörü ve toleranstan bahsetmesi.

"HER TÜRLÜ İFTİRA VE TEHDİDE MARUZ KALIYORUZ"

Adnan Bey iyi güzel söylüyorsunuz da bu nasihatlerinizden nedense müritleriniz hiç nasibini almamış. Organize bir şekilde bana ve gazeteci arkadaşlarıma sosyal medyadan saldırıyorlar.. Her türlü iftira ve tehdide maruz kalıyoruz.. Zaten size yönlendirilen suçlamalardan biri de size muhalif olan insanları tehdit etmeniz ve iftira atmanız değil mi?

"BU ÇOK AĞIR BİR İTHAM"

Müritleriniz aynı suçu işleyerek başınıza yeni çoraplar örüyor, haberiniz olsun.. Not: Adnan Oktar mektubunda bazı kediciklerin 50 bin lira karşılığında itirafçı yapıldığını iddia etmiş..

Ersoy Dede

Bu çok çok ağır bir itham.. Ben ilgili yerlere yolladım mektubun aslını. Olayın esası neymiş anlarız..

Ersoy Dede,Adnan Oktar
09 Eylül 2018 Pazar 12:22