CHP'li Gençler, Sözen'e Deniz Gezmiş, Çayan ve İnan Resimli Halı Hediye Etti

CHP'li gençler, CHP'li Antalya Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'e Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Mahir Çayan resimli halıyı hediye etti.

12.09.2012 18:10 | Son Güncelleme: 12.09.2012 18:10CHP'li Gençler, Sözen'e Deniz Gezmiş, Çayan ve İnan Resimli Halı Hediye Etti
CHP'li gençler, CHP'li Antalya Belediye Başkanı Şükrü Sözen'e Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Mahir Çayan resimli halıyı hediye etti.

CHP Manavgat Gençlik Kolları Başkanı Okan Altıntaş, Başkan Sözen'i makamında ziyaret etti. Ziyarette CHP'li gençler, günün anısına Deniz, Gezmiş ve Mahir Çayan'ın resimlerinin işlendiği dokuma halı hediye etti. CHP'li gençlerin hediyesinden memnun kalan Sözen, Manavgat'ta gençliğin daha iyi yetişmesi için çalışma yaptıklarını söyledi.

Önümüzdeki günlerde Manavgat Beeldiyesi Gençlik Merkezi ve 5 bin kişilik stadyumun temelini atacaklarını belirten Sözen, "Göreve gelirken gençliğimize verdiğimiz sözler vardı. Gençlik bizim geleceğimiz. Onlara en iyi geleceği hazırlamak da bizim görevimiz. Belediye olarak yaptığımız yatırımların hepsi onlar için. Türkiye'nin siyaset yapan gençlere ihtiyacı var. Gençliğimizin hangi partiden olursa olsun siyaset yapması sevindirici. Kendilerini onaylıyor ve bütün çalışmalarında destekliyorum." dedi.

deniz gezmiş, Hüseyin İnan, Mahir Çayan, Manavgat, Yerel

Kaynak: CHA

18.02.2020 01:22:45