CHP Listeleri Açıklandı(2)

.

CHP Listeleri Açıklandı(2)
04.06.2007 18:03 | Son Güncelleme: 04.06.2007 18:03

.

ANKARA(ANKA) - CHP milletvekili aday listesini açıkladı. CHP'nin adaylarının tam listesi şöyle :

İSTANBUL-1 01 İLHAN KESİCİ

İSTANBUL-1 02 ALGAN HACALOĞLU

İSTANBUL-1 03 AHMET TAN

İSTANBUL-1 04 AYŞE JALE AĞIRBAŞ

İSTANBUL-1 05 ALİ TOPUZ

İSTANBUL-1 06 BAYRAMALİ MERAL

İSTANBUL-1 07 FATMA NUR SERTER

İSTANBUL-1 08 ŞİNASİ ÖKTEM

İSTANBUL-1 09 MUSTAFA ZENGİN

İSTANBUL-1 10 AHMET SIRRI ÖZBEK

İSTANBUL-1 11 EMİN KORUR KALENDER

İSTANBUL-1 12 BERHAN ŞİMŞEK

İSTANBUL-1 13 ALİ KILIÇ

İSTANBUL-1 14 SÜLEYMAN ADİL ÖZKOL

İSTANBUL-1 15 FATMA DİLEK YARDIM

İSTANBUL-1 16 ESAT GÜNGÖR

İSTANBUL-1 17 ALİ ŞECAATTİN GÜNEY

İSTANBUL-1 18 MEHMET SALİH USTA

İSTANBUL-1 19 BASRİ BAYAR

İSTANBUL-1 20 HAYDAR EREN

İSTANBUL-1 21 DOĞAN KÜÇÜKEMRE

İSTANBUL-1 22 HAYDAR ACUN

İSTANBUL-1 23 YASEMİN KAYA

İSTANBUL-1 24 BİNALİ AĞAÇ

İSTANBUL-2 01 MEHMET SEVİGEN

İSTANBUL-2 02 MUSTAFA ÖZYÜREK

İSTANBUL-2 03 BİHLUN TAMAYLIGİL

İSTANBUL-2 04 SÜLEYMAN YAĞIZ

İSTANBUL-2 05 KEMAL KILIÇDAROĞLU

İSTANBUL-2 06 NECLA ARAT

İSTANBUL-2 07 ÇETİN SOYSAL

İSTANBUL-2 08 HASAN FEHMİ GÜNEŞ

İSTANBUL-2 09 ENGİN ÜNSAL

İSTANBUL-2 10 HÜSEYİN ASLAN

İSTANBUL-2 11 AHMET CEMAL SEYMEN

İSTANBUL-2 12 MUSTAFA KORAY YÜCEL

İSTANBUL-2 13 HAKKI SEVİM

İSTANBUL-2 14 DİDEM ENGİN

İSTANBUL-2 15 ŞULE BAŞÇIL

İSTANBUL-2 16 HIDIR TANRIVERDİ

İSTANBUL-2 17 HÜSEYİN ŞAHİN

İSTANBUL-2 18 SUAT TÜRK

İSTANBUL-2 19 SALİH GÖKTEPE

İSTANBUL-2 20 CEMAL AVCI

İSTANBUL-2 21 TANYEL TAYFUR

İSTANBUL-3 01 MUSTAFA ŞÜKRÜ ELEKDAĞ

İSTANBUL-3 02 HASAN MACİT

İSTANBUL-3 03 HÜSEYİN MERT

İSTANBUL-3 04 MEHMET ALİ ÖZPOLAT

İSTANBUL-3 05 ESFENDER KORKMAZ

İSTANBUL-3 06 SACİD YILDIZ

İSTANBUL-3 07 BİRGEN KELEŞ

İSTANBUL-3 08 ERDOĞAN TOPRAK

İSTANBUL-3 09 İSMET ATALAY

İSTANBUL-3 10 OSMAN NURİ BEDİR

İSTANBUL-3 11 ZEYNEP DAMLA GÜREL

İSTANBUL-3 12 MÜMİN TUĞLU

İSTANBUL-3 13 FETHİ AYBAR

İSTANBUL-3 14 ABDULLAH EMRE İLERİ

İSTANBUL-3 15 HÜSEYİN CAHİT YILDIRIM

İSTANBUL-3 16 FAHRİ VATANSEVER

İSTANBUL-3 17 HİKMET ÇELİK

İSTANBUL-3 18 ERHAN BOZAN

İSTANBUL-3 19 GÜLÜZAR KURT

İSTANBUL-3 20 CEM HAYDAR BEKTAŞ

İSTANBUL-3 21 ORHAN EROL

İSTANBUL-3 22 ZEHRA EYİCİL

İSTANBUL-3 23 YÜCEL ZARPER

İSTANBUL-3 24 RIZA KAYA

İSTANBUL-3 25 CEMAL KAYAOĞLU

İZMİR-1 01 ŞÜKRAN GÜLDAL MUMCU

İZMİR-1 02 HARUN ÖZTÜRK

İZMİR-1 03 BÜLENT BARATALI

İZMİR-1 04 ABDURREZZAK ERTEN

İZMİR-1 05 AHMET ERSİN

İZMİR-1 06 EKREM BULGUN

İZMİR-1 07 ERDAL KARADEMİR

İZMİR-1 08 RIFAT TURUNTAY NALBANTOĞLU

İZMİR-1 09 FAHRETTİN DEMİR

İZMİR-1 10 HÜSEYİN MUTLU AKPINAR

İZMİR-1 11 AYDIN ÖZCAN

İZMİR-1 12 UMUT ORKUN UĞRAŞ

İZMİR-2 01 KIVILCIM KEMAL ANADOL

İZMİR-2 02 OĞUZ OYAN

İZMİR-2 03 RECAİ BİRGÜN

İZMİR-2 04 MEHMET ALİ SUSAM

İZMİR-2 05 CANAN ARİTMAN

İZMİR-2 06 SELÇUK AYHAN

İZMİR-2 07 ERTAM ÖZEN

İZMİR-2 08 RAHMİ AŞKIN TÜRELİ

İZMİR-2 09 CENAP BÖRÜHAN

İZMİR-2 10 OSMAN MERT

İZMİR-2 11 MURAT BAKAN

İZMİR-2 12 SONGÜL GÖK

KAHRAMANMARAŞ 01 DURDU ÖZBOLAT

KAHRAMANMARAŞ 02 ALAİTTİN GÜLTEKİN YAZICIOĞLU

KAHRAMANMARAŞ 03 KİBAR ÖZDEMİR

KAHRAMANMARAŞ 04 SELİM SÜMEN

KAHRAMANMARAŞ 05 MEHMET ENGİZEK

KAHRAMANMARAŞ 06 SALMAN BAKAY

KAHRAMANMARAŞ 07 DOĞAN ARSLAN

KAHRAMANMARAŞ 08 VEYSEL YILMAZ

KARABÜK 01 İSMAİL YILMAZ

KARABÜK 02 CEVDET AKAY

KARABÜK 03 ERELİ ÖZBOZKURT

KARAMAN 01 YÜKSEL ATİK

KARAMAN 02 NERİMAN KÖSE

KARAMAN 03 AHMET İLERİ

KARS 01 SELAHATTİN FİLTEKİN

KARS 02 MUHAMMET ÜSTEBAY

KARS 03 ERDOĞAN ÇEÇEN

KASTAMONU 01 MEHMET YILDIRIM

KASTAMONU 02 MEHMET ALİ TOSYALIOĞLU

KASTAMONU 03 METİN GÖKCEN

KASTAMONU 04 ATİYYE MÜJGAN ALAGÖZ

KAYSERİ 01 MEHMET ŞEVKİ KULKULOĞLU

KAYSERİ 02 ALİ AYDIN

KAYSERİ 03 FEYZULLAH KESKİN

KAYSERİ 04 MUSTAFA OLCAYTO ÖZHAN

KAYSERİ 05 RECAMİ BURSA

KAYSERİ 06 VEDAT NALBANTOĞLU

KAYSERİ 07 MEHMET ERDOĞAN

KAYSERİ 08 ALİ PAŞA TAN

KIRIKKALE 01 ALİYE GÜNDÜZ

KIRIKKALE 02 İDRİS KILINÇKAYA

KIRIKKALE 03 HASAN BİÇER

KIRIKKALE 04 YILMAZ TUFAN

KIRKLARELİ 01 TURGUT DİBEK

KIRKLARELİ 02 TANSEL BARIŞ

KIRKLARELİ 03 İRFAN ALTINEL

KIRŞEHİR 01 MEHMET AKYÜREK

KIRŞEHİR 02 DERVİŞ AYDIN

KIRŞEHİR 03 DENİZ AKPINAR

KİLİS 01 HURŞİT ÇETİN

KİLİS 02 AHMET ÖZTÜRK

KOCAELİ 01 MEHMET CEVDET SELVİ

KOCAELİ 02 HİKMET ERENKAYA

KOCAELİ 03 CEVDET BARIŞ

KOCAELİ 04 İSAMETTİN AKKURT

KOCAELİ 05 MEHMET HİLAL KAPLAN

KOCAELİ 06 MAHİR DÖNMEZ

KOCAELİ 07 MÜZEYYEN TAN

KOCAELİ 08 SEMRA BAŞLAK

KOCAELİ 09 MUSTAFA TÜRKER

KONYA 01 ATİLLA KART

KONYA 02 RAHMİ BAŞTOKLU

KONYA 03 TUNAY İNCE

KONYA 04 SABRİ ARSLAN

KONYA 05 ORÇİN GÜNEY ÇALIK

KONYA 06 ARSLAN ÜSTÜNDAĞ

KONYA 07 HAKAN KUBALI

KONYA 08 İBRAHİM CİN

KONYA 09 NİMET ŞATIROĞLU

KONYA 10 HÜRRİYET OLGUN

KONYA 11 SERVET ÖZDEMİR

KONYA 12 SEHER AVŞAR

KONYA 13 ZEKİYE GÜNGÖR

KONYA 14 HÜSEYİN ÖZBEDEL

KONYA 15 HALUK ULUSAN

KONYA 16 AYŞE ÜNAL

KÜTAHYA 01 NİYAZİ DOĞANSOY

KÜTAHYA 02 İSMAİL TÜNÜR

KÜTAHYA 03 DURSUN UZUN

KÜTAHYA 04 ŞEREF HAN

KÜTAHYA 05 NEJDET GÜVEN

KÜTAHYA 06 GÖNÜL KILIÇ

MALATYA 01 FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU

MALATYA 02 YUSUF KENAN DOĞAN

MALATYA 03 NİYAZİ ERGİN GÖKÇE

MALATYA 04 RAHMİ YÜCE

MALATYA 05 İLHAN DENİZ

MALATYA 06 GÜZİDE YILDIRIM

MALATYA 07 EKREM DERNEK

MANİSA 01 ŞAHİN MENGÜ

MANİSA 02 MUSTAFA ERDOĞAN YETENÇ

MANİSA 03 UFUK ÖZKAN

MANİSA 04 NURİ ÇİLİNGİR

MANİSA 05 ABDULLAH SAKA

MANİSA 06 MUSTAFA AKSOY

MANİSA 07 FEVZİYE GÜVEN

MANİSA 08 AYŞE DENİZ BAL

MANİSA 09 ÖZAY ERDOĞAN

MANİSA 10 FUNDA DOĞAN

MARDİN 01 MAHMUT DUYAN

MARDİN 02 YUSUF CİNDİOĞLU

MARDİN 03 ZEKİ EROĞLU

MARDİN 04 HÜSNÜ KARTAL

MARDİN 05 GEBRO TOKGÖZ

MARDİN 06 SELANİK DÜNDAR

MERSİN 01 İSA GÖK

MERSİN 02 VAHAP SEÇER

MERSİN 03 ALİ RIZA ÖZTÜRK

MERSİN 04 ALİ OKSAL

MERSİN 05 ALİ KOÇ

MERSİN 06 ABDURRAHMAN GÜNAY

MERSİN 07 OĞUZ FİDAN

MERSİN 08 HÜSEYİN ÇAMAK

MERSİN 09 MEHMET YÜKSEL BURKUTOĞLU

MERSİN 10 MEHMET ÇİÇEK

MERSİN 11 SEYİT ÖZANANAR

MERSİN 12 SÜHA ÖZEN

MUĞLA 01 FEVZİ TOPUZ

MUĞLA 02 GÜROL ERGİN

MUĞLA 03 ALİ ARSLAN

MUĞLA 04 EMRAH DOĞU

MUĞLA 05 FAHRETTİN ÜSTÜN

MUĞLA 06 MUSTAFA ÖZTÜRK

MUŞ 01 MEHMET ŞERİF ERTUĞRUL

MUŞ 02 MAŞALLAH DEVRİM

MUŞ 03 MEHMET TAN

MUŞ 04 GIYASETTİN GEÇER

NEVŞEHİR 01 BEKİR ÖDEMİŞ

NEVŞEHİR 02 KANİ ATASEVER

NEVŞEHİR 03 AHMET GÖKTAŞ

NİĞDE 01 ORHAN ERASLAN

NİĞDE 02 NACİYE YILMAZKARAOSMANOĞLU

NİĞDE 03 ÇİNAR TEKTEN

ORDU 01 RAHMİ GÜNER

ORDU 02 ADİL KARAOĞLANOĞLU

ORDU 03 AZİZ EKŞİ

ORDU 04 İRFAN YILDIZ

ORDU 05 SÜLEYMAN ÇELENK

ORDU 06 CEMİL GÖRMÜŞ

ORDU 07 METANET ÖZTÜRK

OSMANİYE 01 NECATİ UZDİL

OSMANİYE 02 ÜNAL KÖKSAL

OSMANİYE 03 İSMAİL HİLMİ SAYGILI

OSMANİYE 04 BAHA ÜNLÜ

RİZE 01 MEHMET HİKMET ASLANKAYA

RİZE 02 HAYRETTİN ŞATIROĞLU

RİZE 03 HACI ÖMER TİRYAKİ

SAKARYA 01 NECDET ÇAKAR

SAKARYA 02 NECMİ DEMİRCİ

SAKARYA 03 RAMAZAN ÖGE

SAKARYA 04 MÜJDAT İSKENDEROĞLU

SAKARYA 05 SEVGİ BAYAT

SAKARYA 06 MEHMET SELÇUK

SAMSUN 01 AHMET HALUK KOÇ

SAMSUN 02 SUAT BİNİCİ

SAMSUN 03 HAYATİ SOYLU

SAMSUN 04 MEHMET ATALAY

SAMSUN 05 FATMA NECİLE ÇOKAY

SAMSUN 06 CEVDET MAMATOĞLU

SAMSUN 07 SALİH BORA MUTLU

SAMSUN 08 ALİ FUAT AKER

SAMSUN 09 MUHİTTİN ERAKMAN

SİİRT 01 NEVAF BİLEK

SİİRT 02 SELAMET ÖZASLAN

SİİRT 03 ŞAKİR SULA

SİNOP 01 ENGİN ALTAY

SİNOP 02 HÜSEYİN KESKİN

SİNOP 03 İBRAHİM SAKABAŞ

SİVAS 01 MALİK ECDER ÖZDEMİR

SİVAS 02 ORHAN AKBULUT

SİVAS 03 BÜLENT RENDA DENİZ

SİVAS 04 KASIM DOĞAN

SİVAS 05 ALİ RIZA KARPINAR

SİVAS 06 HURŞİT İMREN

ŞANLIURFA 01 MAHMUT YILDIZ

ŞANLIURFA 02 AHMET ÖNCEL

ŞANLIURFA 03 MEHMET EMİN AKIL

ŞANLIURFA 04 SÜLEYMAN GÖK

ŞANLIURFA 05 AZİZ AYDINLIK

ŞANLIURFA 06 MEHMET ERKAN

ŞANLIURFA 07 BEHİYE TAVAŞ

ŞANLIURFA 08 MEHMET ALİ KAHRAMAN

ŞANLIURFA 09 ABDUREZAK YEŞİLDAĞ

ŞANLIURFA 10 REŞİT TARTIŞ

ŞANLIURFA 11 İSA SEZGİN

ŞIRNAK 01 NEŞET ÖKTEN

ŞIRNAK 02 KAMİL İLHAN

ŞIRNAK 03 MEHMET SADİK DEMİRSOY

TEKİRDAĞ 01 ENİS TÜTÜNCÜ

TEKİRDAĞ 02 FAİK ÖZTRAK

TEKİRDAĞ 03 ÜNAL BAYSAN

TEKİRDAĞ 04 FEDAHİ GÜVEN

TEKİRDAĞ 05 EGEMEN GÜNGÖR

TOKAT 01 ORHAN ZİYA DİREN

TOKAT 02 FERAMÜZ ŞAHİN

TOKAT 03 MUSA KAYGUSUZ

TOKAT 04 ALİ YAŞAR EZGİN

TOKAT 05 ALİ KIYAK

TOKAT 06 FEDAİ TOYRAN

TOKAT 07 BİRGÜL NASIROĞLU KARA

TRABZON 01 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ

TRABZON 02 ŞEVKET ARZ

TRABZON 03 CAFER HAZAROĞLU

TRABZON 04 MUHARREM ŞAHİN

TRABZON 05 NECİP YILDIZ

TRABZON 06 DAVER BATU

TRABZON 07 YAŞAR EMİN

TRABZON 08 HİLMİ SARAL

TUNCELİ 01 VAHDET SİNAN YERLİKAYA

TUNCELİ 02 BEKİR GÜNDOĞAN

UŞAK 01 OSMAN COŞKUNOĞLU

UŞAK 02 NAFİZ ÖZKAN

UŞAK 03 BEYHAN DEMİREL

VAN 01 ŞERİF BEDİRHANOĞLU

VAN 02 PAŞA KURŞUNLUOĞLU

VAN 03 ABDURRAHMAN TURAN

VAN 04 AYNUR ÇİLİNGİR

VAN 05 SUAT DİNÇER

VAN 06 SELÇUK BAYRAKTAR

VAN 07 GÖKSEL YAYCI

YALOVA 01 MUHARREM İNCE

YALOVA 02 CEVDET BEKLER

YOZGAT 01 LÜTFULLAH KAYALAR

YOZGAT 02 YAVUZ AKSOY

YOZGAT 03 EMİN KOÇ

YOZGAT 04 KAZIM ELİAÇIK

YOZGAT 05 MUSTAFA BULUT

YOZGAT 06 NAZİF ATİLA TAFLIOĞLU

ZONGULDAK 01 ALİ KOÇAL

ZONGULDAK 02 ALİ İHSAN KÖKTÜRK

ZONGULDAK 03 İLKER ÖNCEL

ZONGULDAK 04 CEM PAPİLA

ZONGULDAK 05 BUKET MÜFTÜOĞLU

(ANKA)

Kaynak: ANKA

Etiketler: , Haber
Haberler››Güncel››CHP Listeleri Açıklandı(2) - Haberler