CHP Zonguldak Milletvekilleri Aday Adayları Tanıtıldı

CHP Zonguldak Milletvekili aday adayları partililere tanıtıldı.

CHP Zonguldak Milletvekilleri Aday Adayları Tanıtıldı
02.04.2011 15:24 | Son Güncelleme: 02.04.2011 15:24

CHP Zonguldak Milletvekili aday adayları partililere tanıtıldı.

CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Alaborina Restoran'da düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, parlamento gündeminin Türkiye'yi başkalaştırma gündemiyle meşgul edildiğini, kendilerinin ise buna karşı mücadele ettiklerini söyledi.

CHP bilinciyle sorumluluk altına giren aday adayları ve Zonguldak örgütünün bugünkü büyük coşkusunu görmesinin ardından 12 Haziran'da yapılacak seçimde iktidara yürüdüklerini gördüğünü anlatan Köktürk, "AK Parti'nin 8 yıllık iktidarında hayallerin satıldığı, umutların tüketildiği ve büyük hayal kırıklıkların yaşandığı bir süreci geride bırakıyoruz" dedi.

CHP Zonguldak Milletvekili Ali Koçal da "CHP Zonguldak'ta emin ellerde. Aday adaylarımızın bilgili, birikimli ve donanımlı olduğunu gördüm. Hep birlikte CHP'yi Zonguldak'ta birinci parti, Türkiye'de ise iktidar yapacağız" diye konuştu.

CHP Zonguldak İl Başkanı Tümer Peker de genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Türkiye'nin sorunlarını çözmek ve CHP'yi iktidara taşımak adına gece-gündüz çalıştığını belirterek, önümüzdeki seçimlerden başarılı çıkmak ve partilerini iktidar yapmak için birlik, beraberlik içerisinde aynı şekilde çalışacaklarını kaydetti.

Konuşmaların ardından milletvekili aday adayları Harun Akın, Çetin Altun, Yaman Ayözger, Yaşar Balcı, Ömer Başoğlu, Ünal Demirtaş, Deniz Dilaver, Ahmet Ege, Fikri Emin, Recep Erdoğan, İsmail Eşref, İsmail Fota, Şükür Kargidan, Ali İhsan Köktürk, Cevat Laçin, Songül Malkoç, Erol Mekik, Turhan Oral, Osman Özdoğan, Neriman Posbıyık, Erol Sarıal, Canip Sevinç, Güngör Topaloğlu, Şerafettin Turpçu, Hüseyin Uysal, Şerafettin Üstünkol ve Osman Yayla tek tek kürsüye çıkarak kendilerini partililere tanıttı.

- ZONGULDAK

Kaynak: AA

Etiketler: Yerel, Haber
Haberler››Yerel››CHP Zonguldak Milletvekilleri Aday Adayları Tanıtıldı - Haberler