23 Eylül 2018, 02:45

Cihat Arslan'dan Kone Sorusuna İlginç Yanıt: İnşallah Hamile Değildir

Adanaspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, "Kone'nin başı dönüyordu oyundan çıktı. Son durumu nedir?" sorusuna "İnşallah hamile değildir" yanıtını verdi.

Spor Toto 1. Lig'in 6'ncı haftasında konuk ettiği Boluspor'a 2-1 mağlup olan Adanaspor'un teknik direktörü Cihat Arslan, rakip ekibi tebrik etti. Arslan, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, iyi bir takıma karşı mücadele verdiklerini söyledi.

Daha organize olabileceklerini ama başaramadıklarını ifade eden Arslan, şöyle konuştu:

"BOLUSPOR'U TEBRİK EDİYORUM"

"Maç öncesi düşündüklerimizi gerçekleştiremedik. O öz güveni de bulamayınca, trajikomik bir gol yedik. Maç 1-0 oldu ve sonrasında hatalar ve telaş geldi. Daha sonra 2-0 oldu. Maçın gidişatını değiştirecek ne tempo ne de oyun vardı ve karşılaşma 2-1 bitti. Kazandıkları için Boluspor'u tebrik ediyorum."

Yayıncı kuruluş muhabirinin "Kone'nin başı dönüyordu oyundan çıktı. Son durumu nedir?" sorusuna Cihat Arslan espirili bir dille "İnşallah hamile değildir" yanıtını verdi.

Adanaspor,Boluspor,Cihat Arslan

YORUMLAR (28)
HADİYA: Cahillik işte bunlar hep eğitimsizlikten.eğitim şart
SSK EMEKLİSİ: SON ONBEŞ YİRMİ YILDIR ŞEHİRDE KORKUNÇ BİR İŞSİZLİK HAKİMDİR BUNUN NETİCESİ BU HER ŞEYE SİRAYET ETMEKTEDİR . ÜRETİMİN OLMADIĞI YERE PARA GİREMİYORSA , ÜRETİLEN TARIM ÜRÜNLERİ YETERİ KADAR PARA KAZANDIRMIYORSA ORADA KİMSE MUTLU OLAMAZ . KİMSELERDE MAÇLARA GİDİP OLMAYAN PARAYI HARCAYAMAZ. MAÇA GİTMEK EN KÖTÜ İKİ KİŞİ İÇİN 200 LİRA YOL YEMEK VE BİLET MİLLET ÇALIŞIP ASGARİ ÜCRET BİLE ALSA AYDA, NASIL VERECEK 400 LİRA MAÇA ?SORUN KAZANÇ DUR BAŞKA HİÇ BİŞEY DEĞİL
VAY KARDEŞİM: Bence oyuncuya uyuz olmuş o yüzden de saklamış
BÜYÜKALTAY LI: Adana kümeye.. AdanaDemirspor ludur.
  • SSK EMEKLİSİ : demirspor Ankara nın TAKIMI DUR ; SALLAMA . . . ADANANIN TAKIMI ADANASPORDUR . AMA CEM UZANDAN SONRA TAKIM BİRİNE EMENET EDİLDİĞİ İÇİN MİLLET PAK SAHİP ÇIKMIYOR . TURUNCU BEYAZ BİRİ TURUNÇGİLLERİ DİĞERİ PAMUĞU TEMSİL EDER küçük Alataylı
Tüm 28 yorumu okumak için tıklayın