Çılgın aşık davul ve meşalelerle kız arkadaşından af diledi

Zonguldak'ta yaşayan Mert Uzun, 6 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşıyla barışmak için meşale ve pankartlarla kız arkadaşının iş yerine giderek af diledi. Yapılan sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen kız arkadaşı ise, Mert Uzun'un bu güzel jestine affederek karşılık verdi.

22.11.2019 12:57 | Son Güncelleme: 23.11.2019 11:20

'ta yaşayan Mert Uzun, 6 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşıyla barışmak için davul, meşale ve pankartlarla kız arkadaşının iş yerine giderek af diledi.

DAVUL VE MEŞALELER EŞLİĞİNDE AF DİLEDİ

Çılgın aşık Mert Uzun, tartıştığı kız arkadaşıyla barışmak için 'Nasıl ki gökyüzü yıldızsız, dalgasız toprak susuz olmuyorsa bende sensiz olamam Melisa'm pankartı yaptırdı. Fevzipaşa Sokak'ta arkadaşlarıyla beraber ilerleyen genci görenler şaşkınlık yaşadı. Arkadaşlarıyla birlikte sloganlar atan genç, kız arkadaşının çalıştığı iş yerine davul ve meşaleler eşliğinde giderek af diledi.

GÜZEL JESTE AFFEDEREK KARŞILIK VERDİ

Yapılan sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen kız arkadaşı ise Mert Uzun'un bu güzel jestine affederek karşılık verdi. İki çılgın aşığın duygu dolu anlarına çevredeki vatandaşlarda alkışlayarak destek verdi.

Çılgın aşık davul ve meşalelerle kız arkadaşından af diledi

Zonguldak, Mert Uzun, Güncel

Kaynak: İHA


9.12.2019 10:04:38