Otoyolda cinsel ilişkiye girmek için anlaştığı kadın tarafından gasp edildi

Adana'da bir adam, otoyolda 50 lira karşılığında cinsel ilişkiye girmek için anlaştığı kadın tarafından gasp edildi. Adamın elini ısırarak kaçan kadın yakalanarak tutuklandı.

13.02.2020 10:39 | Son Güncelleme: 13.02.2020 11:21

'da, otoyolda cinsel ilişkiye girmek için anlaştığı sürücü Necati N.'nin (20) cebindeki 515 lirayı alıp kaçan Semra E. (32) polis tarafından yakalandı. Necati N'nin yakalamak isterken elini ısırıp kaçan Semra E, sevk edildiği adliyede tutuklandı.

50 LİRAYA ANLAŞTILAR

Tarsus- Adana- Gaziantep (TAG) Otoyolu'nda aracıyla ilerleyen Necati N, otoyol kenarında bekleyen Semra E'yi görünce durdu. İkili cinsel ilişki için 50 liraya anlaştı. Bunun üzerine Necati N. aracını sağa çekip indi.

GASP ETTİ, ISIRIP KAÇTI

Ancak bir süre sonra Semra E, Necati N'nin cebindeki 515 lirayı alıp kaçmaya başladı. Necati N.'nin kendisini yakaladığı anda elini ısıran Semra E, kaçtı.

"SENİ DÖVDÜRÜRÜZ"

Bu sırada kadının, yakın bir yerde bekledikleri ortaya çıkan arkadaşları Hülya H. (39) ve Seda E. (21), Necati N.'nin yolunu kesip, "Takibi bırakmazsan, seni dövdürürüz" dedi. Bunun üzerine Necati N, polisi aradı.

BİRİ TUTUKLANDI, İKİSİ SERBEST

Bölgeye giden Gasp Büro Amirliği ekipleri, Semra E'yi, otoyol kenarında çaldığı 515 lirayla, diğer şüphelileri ise evlerinde yakaladı. Gözaltına alınan 3 şüpheli adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden Semra E. tutuklanırken, Hülya H. ve Seda E. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Otoyolda cinsel ilişkiye girmek için anlaştığı kadın tarafından gasp edildi

TEM Otoyolu, Polis, Adana, 3. Sayfa, Güncel

Kaynak: DHA


HABER YORUMLARI (46)
SEVOCAN:Hep yapanmı suçlu durupda zevkini yasasaydı polise gidecekmiydi peki ortalıkta issiz insan cok insanlar ne yapacağını bilmiyor bu kadında belki çok zor durumdaydı bilemeyiz bakın yorum yaparken tek taraflı dusunmeyin o adamda hiç mi suç yok şimdi böyle bir dünyada böyle bir adalet ben kadından yanayım cünkü kadınla yatamayınca beni gasp etti diyor cok komik bu
ADINIZI YAZIN:KATILIYORUM
KUZEYİN UŞAĞI:KALİTESİZ ZİBİDİLER TOPLULUĞU. . . . . . . . .
ADINIZI YAZIN:asın. ))
RECEP ŞABAN RAMAZAN:konya''da çok yaşanıyor böyle şeyler.
AYNADAKÎ GERÇEK:Baytar Ali Rıza, yorumcu arkadaş Değerli şahsiyetlere haşa hakaret etmemişki. Sadece Konya şehrinde de bu tür fuhuş ve rezilliklerin sıkça yaşandığını anlatmış senin neren acıdı da olgunluk ve mütevazilikten uzak bir şekilde edepsizce tepki verdin. Yalanda değil Konyada fuhuş ve alkol kullanımı çok yoğunlaştı.
BAYTAR ALİRIZA:Art niyetinle HZ.Mevlananın şehrini ağzına dolayıp .....Mübarek üç aylara da neden bulaştırıp karıştırıyorsun ağzındaki kuduz mikroplu salyayı.
ARES/DIES KRALI:bilmeyenler için baştan diyelim, bu kadınlar Adanada Cono diye bilinir ve incirlik yolu yahut otoban civarında çalışırlar ve aslen hiç kimsenin tahmin edemeyeceği Erzurumdan 50 yıl önce Adanaya gelen 4 ailenin oluşturduğu Cono aşiretine mensuptur. . Adanada olan olayların yüzde 90 ı aslen adanalı değil sonradan gelen insanların olaylarıdır. . . ama cahil millet bilmez ve hemen yapıştırır. . yinemi adana diye. . evet yine adana ama yapan senin hemşerin. .
DENİZLİNİN ÇOCUĞU:helal sana kardeş.iyi özetledin.trakyada yaşayan adanalıyım..bizi ep bööle biliyorlar
BİLÜÜNN KİM:SENİ HEÇ SEVMEDİM BABANIDA SEVMEZDİM YAV
Tüm 46 yorumu okumak için tıklayın
22.02.2020 08:05:59