Cirit Gösterilerinde İstenmeyen Kaza

Erzincan'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 94.yıl dönümü törenleri nedeniyle, Erzincan'da faaliyet gösteren 4 atlı spor kulübü sporcuları tarafından iki gün süresince cirit gösterileri düzenlendi.

14.02.2012 11:56 | Son Güncelleme: 14.02.2012 11:56Cirit Gösterilerinde İstenmeyen Kaza
'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 94. yıl dönümü törenleri nedeniyle, Erzincan'da faaliyet gösteren 4 atlı kulübü sporcuları tarafından iki gün süresince cirit gösterileri düzenlendi. Renkli görüntülerin yaşandığı cirit gösterilerinin son gününde istenmeyen kaza meydana geldi. Cirit atı ile birlikte yere düşen sporcu ve atta her hangi bir yaralanma olmadı.

Fatih Mahallesi Cirit Sahası'nda düzenlenen Erzincan'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 94. yıl dönümü kutlamaları kapsamında ki cirit gösterileri, renkli görüntülere sahne oldu. Çok sayıda vatandaşın takip ettiği müsabakalarda istenmeyen kazalarda yaşandı. Erzincan Atlı Spor, Fatih Atlı Spor, Muammer Aydın Atlı Spor ve Safari Atlı Spor kulüplerinin katıldığı cirit müsabakalarında, Fatih Atlı Spor Kulübü sporcularından Zafer Demir, atı ile birlikte yere yuvarlandı. Büyük heyecanın yaşanmasına neden ola kazada, sporcu ve atında her hangi bir yaralanma meydana gelmedi. Sporcu ve atı müsabakalara devam etti.

Atlı Spor Kulübü, Fatih Atlı, Erzincan, Politika, Güncel

Kaynak: CHA

10.12.2019 05:40:56