16 Kasım 2017, 12:40

Çıtayı Arşa Taşıdılar! Çılgın Çift, Düğün Fotoğrafları İçin Dağa Tırmandı

Çin'de çılgın bir çift, düğün fotoğraflarını olabilecek en özgün yerde ve şekilde çektirmek için ünlü Chaya Dağı'na tırmandı.

Düğün fotoğrafı konusunda Çinli bir çift, çıtayı erişilemeyecek kadar "yükseğe" taşıdı.

BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ


Çin'de evlenen bir çift düğün fotoğrafları için bir dağı tercih etti. Zorlu bir yolculuk sonunda çekilen kareler için yeni evli çift kadar konukları da zor anlar yaşadı.

100 METREYE TIRMANDILAR


Düğün fotoğrafları için Chaya Dağı'nı seçen çift, ülkenin Henan bölgesindeki dağa tırmanmak için büyük çaba sarf etti. Yaklaşık 100 metre yüksekliğindeki dağın üzerinde çektirdikleri fotoğraflar ülkede büyük ilgi çekti. Çılgın ikili uçurumun içine gömülmüş metal sivri uçların üzerinde dururken, uzaktan bakıldığında neredeyse havada ayakta duruyor yanılsaması yaratmayı başardı.

BEKARLAR GÜNÜ'NDE EVLENDİLER


Evlenmek için Çin'de oldukça ilgi gören ve büyük bir alışveriş çılgınlığıyla kutlanan 11 Kasım Dünya Bekarlar Gününü seçen gözü kara çift, bu günü ironi olsun diye tercih ettiklerini söyledi.

Çekici manzarası ile oldukça ünlü ve turistlerin ilgi odağı olan bu kayalıklar sayesinde çift, unutulmaz fotoğraflara sahip oldu. Bir ulusal park içinde bulunan bölgedeki dağa tırmanan çifte, geleneksel Çin kostümleri giyen yakınları da eşlik ederek, fotoğrafları daha da unutulmaz kıldı.


Bekarlar, Henan, Çin Halk Cumhuriyeti, Evlilik, Komik - İlginç, Dünya, GüncelYORUMLAR