16 Nisan 2018, 11:14

Taraftardan Peter Crouch'a Şoke Eden Mesaj: Kendimi Tatmin Ederken Karını Düşünmeyi Bırakacağım

Premier Ligde şampiyonluğunu ilan eden Manchester City'yi tebrik eden Peter Crouch, "Artık eşini hayal etmeyi bırakacağım" diyen taraftara, "Bu harika olur dostum" cevabını verince sosyal medya yıkıldı.

İngiltere'de tüm sezonu lider geçiren Manchester City, bitime haftalar kalan en büyük rakibi Manchester United'ın puan kaybetmesiyle şampiyonluk ipini göğüsledi.

"TAM BİR KÖPEK BALIĞI GİBİYDİNİZ"

Ligde küme düşmemek için mücadele veren Stoke City'nin ünlü santraforu Peter Crouch, Twitter hesabından şampiyonluğunu ilan eden Manchester City'yi kutlayarak, "Tebrikler, bu sezon tam bir köpek balığı gibiydiniz" yazdı.

"KENDİMİ TATMİN EDERKEN ARTIK EŞİNİ DÜŞÜNMEYECEĞİM"

Crouch'un centilmen tweet'ine cevap veren bir City taraftarının yazdıkları ise hayrete düşüren cinstendi. Ünlü oyuncuya teşekkür eden taraftar, bu jestine karşılık olarak bundan sonra kendisini tatmin ederken Peter Crouch'un eşini düşünmeyi bırakacağını söyledi.

CROUCH TEŞEKKÜR ETTİ

Herkes bu cevabın şaşkınlığını yaşarken Peter Crouch'tan taraftara cevap geldi ve ünlü oyuncu, "Bu harika olur dostum" yazarak Twitter'ı adeta salladı. Hem City taraftarının hem de Crouch'un tweet'i binlerce beğeni aldı.

Peter Crouch, model Abbey Clancy ile 2011 yılından beri evli.

İngiltere,Manchester City,Twitter,Peter Crouch
16 Nisan 2018 Pazartesi 11:14YORUMLAR (44)
NUR: Kadın evlendikten sonra evinin ve eşinin olmalı sadece böyle kendini teşhir ederse sapık zihniyetlere meze olur bu Müslümanlık, la yada başka bir din, ile bağdağlaşdırılamaz dünyanın yüzde 60 , sapık zihniyetli ALLAH sonumuzu hayır etsin.
BİZ SİZİ ARARIZ.: Gerçekten bırakabilecek mi bu haberden sonra daha fazla sayıdaki erkeğin hayallerini süsleyecek gibi
AHMETCAN: Oy kurbane o boya posa sarışınlık zaten efso. Yok ki ülkemizde böyle doğal sarışın güzel gözlü hatunlar. Bizde botoks yapma burun dövme kaş istersen gani gani.
ADAM GİBİ ADAM: ÇAĞDAŞLIK MEDENİYET İLERİCİLİK MODERNLİK MUASIR MEDENİYETLER SEVİYESİNİN ÜZERİNE ÇIKMAK
MORS: Bakılmayacak gibi de değilmiş ki porselen gibi maşallah.
Tüm 44 yorumu okumak için tıklayın