17 Nisan 2019, 22:08

CNN Türk Canlı Yayınındaki Ekrem İmamoğlu Hatası Sosyal Medyayı Salladı!

CNN Türk ekranlarında skandal bir hataya imza atıldı. Mansur Yavaş'ın mazbatasını aldığı anların fotoğrafı montajlanarak, "İşte Ekrem İmamoğlu'nun mazbata aldığı anlar" diye canlı yayında anons edildi.

CNN Türk ekranında Mansur Yavaş'ın mazbatayla poz verdiği fotoğrafın montajlanarak İmamoğlu'nun kafasının foroğrafa eklenmesi sosyal medyada gündem oldu.

MONTAJLI FOTOĞRAFI CANLI YAYINDA VERDİLER

CNN Türk sunucusu ise o anlarda, "Ekrem İmamoğlu önce İl Seçim Kuruluna gitti orada bir izdiham vardı. Ekrem İmamoğlu göreve resmi olarak başladığını gösteren mazbatasını aldığı an ile ilgili bir fotoğrafı sizlerle paylaşıyoruz." ifadelerini kullandı.

"NASIL BİR KANALSINIZ SİZ?"

Sosyal medya kullanıcıları da bu görüntülere sessiz kalmadı. Bir sosyal medya kullanıcısı olayla ilgili "Nasıl bir kanalsınız siz?" yorumunu yaptı. Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise "CNN Türk'ün geldiği son durum." yorumunu yaptı.

Mansur Yavaş, İmamoğlu, Ekrem İmamoğlu, TV, MagazinYORUMLAR (11)
TAKAVİT: turkiyenin zencileri uygulamasi turkiyede emekli isdedigi yerde calis yasak yok avrupa emeklisine dunyanin herhangi biryerinde calisman yasak iyi avrupada 3 milyon gibi bir oypotansiyeli var artik icraat kimde oy oraya icraat gormeden oy yok bizde
TAKAVİT: sen oturttuysan o kisileri o sandigin basina sorumlu sensin eee simdi camura yatmaya calismaya luzum yok kazanmis teprik ederim hatalarimizi tesbit edip ders cikaracagiz onumuze bakacagiz birde artik bumillet secim lerde sozverip secimden sonra unutulan sozlerle artik yemiyor vaat degil icraat gormek isder bunden sonra buyuk secim yaklasiyor korkarim bu akil hocalariylan buyuk secimide kaybedecegiz ornek avrupadaki vatandaslara verdigimiz sozler vardi hepsini hasiralti ettik ornek emeklilik
TAKAVİT: ne oldu yani bir akp sempadizani olarak soruyom saga buktuk sola buktuk camura yattik ne oldu ancak bu milletin gozunden dusmekden baska bu islerle ugrasacagimiza kendi hatalarimizi hesaba cekseydik ve ileriye baksaydik daha mantikli gelirdi neydi oylar calindi o sandiklarin basina koydugunuz adamlari siz secip oturttunuz oraya onlar imzaladiysa is biter onlari oraya oturtanlar sorumlu benim icin rusvetci memur yoktur rusvetci mudur vardir adamlarina hakim olamayan yonetici vardir
MEHMET: dogru haber AHABER de
ÇILGIN ŞÖFÖR: GAZETECİLİK DOĞRULUK DEMEK DEMEKKİ YILLARDAN BERİDİR VATANDAŞI KANDIRDIĞINIZ HABERLERİNİZ OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ SİZE NASIL GÜVENECEĞİZ CNN TÜRK.
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın