Çocuklarına içki içirdikleri için gözaltına alınan çift serbest bırakıldı

Bursa'da 2,5 ve 12 yaşındaki iki çocuğuna içki içirdiği görüntüler nedeniyle gözaltına alınan anne ve ikinci eşi mahkeme tarafından serbest bırakıldı.

05.09.2019 18:52

Bursa'da eski eşinin 12 yaşındaki kızına ve ikinci evliliğinden olan 2,5 yaşındaki çocuğuna içki içirdiği videoları gören babanın suç duyurusu üzerine gözaltına alınan eski eş ve kocası çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı.

Bursa'da yaşayan Serkan D., 2009 yılında eşi Y.Ç.'den ayrıldı. Çiftin 2007 yılında doğan kızlarının velayeti anne Y.Ç.'ye verildi. Y.Ç., 2011 yılında bir çocuk babası A.Ç. ile evlendi. Y.Ç. ile A.Ç.'nin bu evlilikten bir erkek çocukları daha dünyaya geldi.

ESKİ EŞİ VE KOCASI HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Serkan D., 12 yaşında olan kızı C.Z.D. ile görüştüğü sıralarda, kızının cep telefonunu kontrol etti. Ancak gördükleri karşısında hayrete düştü. Serkan D., eski eşinin hem kendisinden olan 12 yaşındaki kızına, hem de yeni kocası A.Ç.'den olan çocuğuna içki içirdiğini gördü. Videoda, alkol kokusundan rahatsız olmayan, hatta elinden rakı bardağı alınınca ağlayan çocuğu gören Serkan D., soluğu savcılıkta alarak eski eşi ve kocası hakkında suç duyurusunda bulundu.

Olayın ardından savcılık talimatıyla anne Y.Ç. ile yeni eşi A.Ç., polis tarafından Uşak'ta oturdukları evde gözaltına alındı. Çift, öğle saatlerinde adliyeye sevk edildi. Y.Ç. ile yeni eşi A.Ç., adliyede çıkarıldıkları nöbetçi mahkemede tarafından serbest bırakıldı.

Çocuklarına içki içirdikleri için gözaltına alınan çift serbest bırakıldı

Serkan, Bursa, Uşak, Anne, 3. Sayfa

Kaynak: İHA

YORUMLAR(15)
YORUM:Bravooo.....Size...
YORUMCU:Kolluk kuvvetlerine gercekten uzuluyorum. Yok mu mahkemeleri hakimleri savcilari denetleyecek bir kurum? İki yasinda cocuga alkol iciren insanlar nasil iki gunde disaridalar?
NİHAT:aslan sütü içiyor çocuk aslan gibi olacak ne var bunda
SSS:Senin zeka yaşına . . .
ARITMETIK SAZAN:Tamam, serbest birakilsinlar. . bize ne bunlarin ne icip icmediginden. Haber´de cocuklarin akibeti aciklanmiyor!? Onlar ne olacak, 1. kocaya mi verilecek, yada bu pisliklerin elinden alinacak mi?
BRO:Çocuklarına alkol içirince medeni, ama çocuklarına namaz kıldırınca yobaz oluyorlar! Medeniyetiniz batsın.
MEMLEKETİM:Bugün serbest birakildiysa yarin da esrar icirirler.
SADİ ALIŞIK:Alkol haramdır. İçilmesinde sakınca yoktur diyen haramzadedir
ERKAN:haramzade olmakta sakınca yoktur , olsa bile sanane ?
DÜRBÜNLÜ_:18 yaş altına sigara içki satan esnafı budayın içki içiren Ebeveyn lere göz yumun. bumu sizin adaletiviz ?aldığınız paranın kuruşu bile size haramdır
Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın