Çöp atmaya giden marketçinin 6 bin TL'si çalındı

Antalya'da iş yerini kapatmak üzereyken çöp atmak için dışarı çıkan marketçinin 6 bin TL'si çalındı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

29.05.2020 15:40 | Son Güncelleme: 29.05.2020 17:55

Antalya'nın Serik ilçesinde market sahibi, iş yerini kapatmadan önce çöpleri atmaya çıkanca masanın üzerinde bıraktığı çantadaki 6 bin TL parası çalındı. Hırsızlık anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

PARAYI MASANIN ÜZERİNDE BIRAKTI

Antalya'nın Serik ilçesinde market sahibi Hasan Küçük, akşam 23.00 sıralarında marketini kapatmak için hazırlık yaparken hayatının şokunu yaşadı. Kasada biriken 6 bin lirayı çantayla birlikte masanın üzerine bırakıp çöp atmaya gittiği esnada dükkana giren hırsız, çantanın içindeki 6 bin lirayı arayı alıp kaçtı. Hırsızlık, marketteki güvenlik kamerası tarafından da saniye saniye görüntülendi. Eşkali belirlenen hırsızın yakalanması için çalışma başlatıldı.

Çöp atmaya giden marketçinin 6 bin TL'si çalındı

"5 DAKİKA GİTTİM GELDİM"

Market sahibi Hasan Küçük, "Dün akşam saat 11'de kasayı topladım. Çantanın içinde biriken yaklaşık 5 bin 500-6 bin lira para vardı. Masanın üstüne koydum. Kepengin bir tarafını kapattım bir tarafı açıktı. Kapıyı elimle örttüm. Karşıya çöp atmaya gittim, 5 dakika gittim geldim. İçeriye hırsız girdi ve yaklaşık 5 bin 500-6 bin lira paramı aldı. Ondan sonra kamera görüntülerine baktım ve polisi aradım" diye konuştu.

Çöp atmaya giden marketçinin 6 bin TL'si çalındı
Çöp atmaya giden marketçinin 6 bin TL’si çalındı

Kaynak: İHA

Yorumlar (2)
ADİL: Zekatını vermiş miydin güzel kardeşim zira Şura Suresi 30. ayette: ''Başınıza gelenler elinizle yaptıklarınız yüzünüzdendir, Allah çoğunu da affeder. '' der. Görmezden geldiğimiz günahların Allah çoğunu affettiği halde bir kısmı bela musibet olarak bize geri döner ama biz hiç akıl etmeyiz Allah yokmuş gibi yaşarız Allah herşeyi görüyor biliyor.
COSMOS: biu saatten sonra istediğin kadar bak hırsızı bulsan ne olur şimdi gece klüplerinde ruslarla o parayı yer